Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бодішеймінг – це бич нашого часу: Катерина Осадча зазначила, як не стати жертвою критики

Ведуча дала слушні поради пишним жінкам.

Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча, яка знову займе суддівське крісло у новому проекті "Модель XL", розповіла, як пишним жінкам не стати мішенню бодішеймірів.

У інтерв’ю каналу "1+1" зірка, яка працювала у модельному бізнесі 14 років, розповіла, що забезпечує успіх моделей.

Осадча зазначила, що у проекті "Модель XL" вона як суддя, хотіла, щоб його учасницями стали дівчата, які знають, що потрібно працювати над собою, які справді хочуть бути моделями, а не які сприймають проект за розвагу.

"Ми хочемо, щоб у нашій країні з’явилися моделі plus-size. Їх немає. Є тільки дівчата, які іноді знімаються для брендів. Але це непрофесійні моделі. Я вважаю, що ті, хто потрапили до 10-ки проекту, можуть і будуть працювати моделями в Україні та, сподіваюся, за її межами", - зауважила ведуча.

Також Катерина дала слушні поради пишним жінкам, як не стати жертвами образ.

"Із розвитком соціальних мереж набуло поступу зверхнє, іноді навіть образливе ставлення до жінок із пишними формами. Бодішеймінг – це бич нашого часу. Однак дівчата худорляві можуть бути не такими красивими, як пишнотілі, які вміють підкреслити свою вроду. Головне, щоб жінка почувалася органічно у своїй вазі. Бодішеймінг квітне завдяки людям, яких він зачіпає. А людину це може не зачепити, тільки якщо вона впевнена в собі", - сказала Осадча.

Нагадаємо, нещодавно Катерина Осадча показала, як вперше з маленьким сином сходила до театру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції