Бойфренд Брітні Спірс прокоментував їхні стосунки: "Очікую нормального спільного майбутнього"

Бойфренд Брітні Спірс прокоментував їхні стосунки: "Очікую нормального спільного майбутнього"

instagram.com/britneyspears

Сем Асгарі вперше за довгий час заговорив про співачку.

Бойфренд Брітні Спірс та фітнес-тренер Сем Асгарі порушив мовчання та висловився щодо їхніх зі співачкою стосунків.

Так, 27-річний чоловік у бесіді з виданням People поділився своїми планами і надіями щодо їхнього майбутнього з коханою. Він зауважив, що завжди її підтримує і мріє про спільне майбутнє.

Я завжди хотів тільки найкращого для своєї другої половини і буду продовжувати підтримувати її, виконуючи її мрії і створюючи майбутнє, якого вона заслуговує. Я вдячна за всю любов і підтримку, яку Брітні отримує від шанувальників по всьому світу. Я також із нетерпінням очікую нашого нормального і дивного спільного майбутнього,

розповів Сем

Зауважимо, що Асгарі вирішив поділитися планами на майбутнє після виходу документального фільму про Брітні під назвою Framing Britney Spears, який до речі вийшов без узгодження співачки.

У стрічці розповідається про життя і кар'єру співачки, вплив слави, про опіку її батька Джеймса і рух #FreeBritney. Цей рух набрав обертів торік: фанати впевнені, що співачка хоче незалежності і подає сигнали про допомогу через соцмережі, і закликають звернути на те увагу і допомогти їй.

Нагадаємо, не так давно Сем Асгарі поділився з шанувальниками своїми знімками, на яких показав, який мав вигляд до знайомства з зіркою.