Бойфренд Селени Гомес The Weeknd позував в обіймах Ірини Шейк та Адріани Ліми

Знаменитості знялися разом для Harper's Bazaar.

Одразу три зірки – моделі Ірина Шейк та Адріана Ліма, та репер The Weeknd прикрасили обкладинку вересневого випуску глянцю Harper's Bazaar.

На фото The Weeknd, справжнє ім'я якого Абель Макконен Тесфайе, позує в обіймах Ліми та Шейк.

В інтерв'ю глянцю знаменитий репер розповів про своє ставлення до моди. Абель зізнався, що невід'ємну частину свого образу – костюми, він лише нещодавно почав носити залюбки.

The Weeknd та моделі_1
harpersbazaar.com
The Weeknd та Кендіс Свейнпоул

"Коли мені було 10 років, моїми іконами стилю були репери Nas і Puff Daddy. Мені подобалися їхні зачіски і мішкуватий одяг", - поділився The Weeknd.

Щоправда, фанати більше хотіли дізнатися подробиці про роман Абеля зі співачкою Селеною Гомес, проте виконавець зауважив, що хотів би тримати дистанцію з прихильниками.

The Weeknd та моделі_2
harpersbazaar.com
Адріана Ліма, The Weeknd, Ірина Шейк

"Я не поспішаю розповідати людям все про себе. На щастя, все, що від мене потрібно, - це моя музика. Таємниця - це велика річ", - наголосив артист.

Чи розповіла Адріана Ліма про стосунки із турецьким письменником, а Ірина Шейк – про народження первістка від Бредлі Купера, - поки невідомо. Але шанувальники чекають з нетерпінням продовження cover-story, щоб дізнатися подробиці особистого життя моделей.

Залиште свій коментар