Бойфренду Астаф'євої у суді обрали запобіжний захід за підозрою у розкраданні 27 мільйонів гривень

Артема Кіма посадили під домашній арешт.

Сьогодні коханому співачки Даші Астаф'євої Артему Кіму у приміщенні Солом'янського районного суду обрали запобіжний захід.

Так, затриманого другого серпня Артема, якого звинуватили у розкраданні 27 млн грн ДП НАЕК "Енергоатом", посадили під цілодобовий домашній арешт на два місяці з носінням електронного засобу стеження.

Як повідомили у прес-службі  САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) сайту ТСН.ua, крім цього, на затриманого поклали низку зобов'язань, зокрема - прибувати до суду за першим викликом, здати паспорти для виїзду за кордон, повідомляти слідчих та суд про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування з іншими учасниками кримінального провадження та свідками.

Бойфренд Астаф`євої  Кім у суді
tabloid.pravda.com.ua
Артем Кім у суді

Під час засідання у залі суду також був присутній батько Артема, колишній в.о. президента "Енергоатому" Віссаріон Кім, пише "Таблоїд". А от кохана Артема Даша Астаф'єва, яка сьогодні святкує день народження, у суді не була помічена.

Нагадаємо, що другого серпня детективи НАБУ разом із спеціальною антикорупційною прокуратурою затримали бойфренда Даші Астаф'євої – Артема Кіма. Його підозрюють у розкраданні 27 млн грн ДП НАЕК "Енергоатом".

Залиште свій коментар