Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
140 світових знаменитостей вимагають перенести конкурс "Євробачення-2019" до іншої країни

Європейські митці підтримали заклик Палестини бойкотувати "Євробачення" у Ізраїлі.

Не так давно стало відомо, що Туреччина продовжує бойкотувати конкурс "Євробачення". А вже днями більше 140 діячів культури також закликали бойкотувати пісенний конкурс, який в 2019 повинен відбутися в Ізраїлі.

Заяву, яку підтримали такі відомі діячі культури як засновник гурту Pink Floyd Роджер Вотерс, британський композитор Брайан Іно, норвезька співачка Марі Бойне та багато інших відомих особистостей опублікувала газета The Guardian.

У тексті заяви йдеться, що Ізраїль порушує права людини в Палестині. Вони нагадали, що під час загострення ситуації в Газі ізраїльські військові вбили 62 неозброєних палестинців, включаючи шістьох дітей.

"Євробачення-2019" слід бойкотувати, якщо його ухвалить Ізраїль, поки він продовжує свою страшну, що триває десятиліттями, політику щодо порушення прав людини в Палестині", - йдеться в заяві.

Крім Вотерса і Іно, до вимоги про бойкот приєдналися данський режисер Нільс Вест, кілька колишніх учасників конкурсу та переможець "Євробачення" 1994 року ірландський співак Чарльз Макгеттіган.

Нагадаємо, проведення конкурсу "Євробачення-2019" постійно опиняється під загрозою. Не так давно повідомлялося, що конкурс може не відбутися, через нестачу фінансування. Також під загрозу проведення конкурсу у Ізраїлі поставила пісня-переможниця цьогорічного "Євробачення". Авторів композиції Тоу звинувачують у плагіаті на трек рок-гурту The White Stripes Seven Nation Army.

Залиште свій коментар

Вибір редакції