Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ІДІЛ" назвали Галкіна замовником теракту на концерті Кіркорова

Звинувачений у замаху на життя Кіркорова сказав, що Галкін пропонував йому два мільйони.

Неабиякий скандал розгорівся навколо новини про те, що в липні 2017 року в Махачкалі четверо дагестанців в об’єднані "Ісламська держава" хотіли здійснити теракт на концерті Філіпа Кіркорова.

Річ у тім, що один зі звинувачених, уродженець Дагестану Хідірнебі Казуєв заявив, що то мав бути не теракт, а вбивство конкретно Кіркорова. І що його замовив чоловік Алли Пугачової Максим Галкін, який приревнував дружину.

За вбивство Кіркорова Галкін нібито пропонував Казуєву два мільйони рублів. Про це розповів адвокат обвинуваченого Ісрафіл Гададов, пише " Коммерсант".

Казуєв поділився, що нібито Галкін дав йому аванс в один мільйон рублів, телефон Nokia і сім-карту. Та в останній момент бойовик все ж таки передумав, бо злякався, що "може постраждати багато людей". Але отримані гроші Казуєв витратив на покупку компонентів для виготовлення вибухових пристроїв.

Аби довести свої слова, Казуєв попросив провести допит Галкіна, Кіркорова і Пугачової. Однак слідство відхилило клопотання, оскільки на його думку ці показання дані з метою "необґрунтовано затягнути хід розслідування у справі". Максим Галкін від коментарів із цього приводу відмовився.

Нагадаємо, слідче управління МВС по Дагестану звинуватило чотирьох місцевих жителів в участі об’єднані "Ісламська держава" і підготовці вибуху на концерті Філіпа Кіркорова. Слідство вважає винними Хідірнебі Казуєва, Габібула Халдузова, Саміра Ібрагімова і Шаміля Магомедова. Вони навесні 2017 року об’єдналися в заборонене угруповання "Ісламська держава". Троє учасників ІД, крім Магомедова, хотіли влаштувати теракт на концерті Кіркорова, використовуючи саморобні вибухові пристрої. За словами слідства, чоловіки не здійснили вибух, оскільки не змогли проникнути до залу. Його охороняла поліція.

Залиште свій коментар

Вибір редакції