Брат Джанет Джексон про її життя із чоловіком-багатієм: Вона почувалася ув'язненою

Ренді пролив світло на стосунки співачки та Віссами Аль-Мана.

Старший брат Джанет Джексон, Ренді, описав, яким був шлюб її сестри із багатієм Віссамом Аль-Мана.

Коли стало відомо про розрив пари, його причиною називали те, що Джанет увірвався терпець після диктатури обранця.

Нині родич зірки пролив світло на життя артистки із катарським мільярдером.

За його словами, зірка "почувалася ув'язненою" у власному домі та піддавалася "словесному насиллю" з боку батька свого сина.

"Там дуже багато болю. Джанет пройшла через багато що у своєму розлученні. Я пережив також чимало. Усі ми", - зізнається Ренді виданню People.

Джанет Джексон
East News

У пресі писали, що чоловік-мусульманин забороняв Джанет вбиратися у її відверті сценічні костюми. А коли народився син Ісса, то навіть заборонив їй виходити з дому.

"Це була вкрай несправедлива ситуація. Далі все перенеслося у стосунки, словесні образи та того, що вона почувалася в'язнем у власному домі. Жодна вагітна жінка не має переживати те, що кожного дня її називають с**ою. А там були такі речі. Ось через що вона пройшла", - шокує заявою брат зірки.

Джанет Джексон та Вісама-Аль-Мана
Getty Images
Джанет Джексон досі розлучаєтся із Віссамом Аль-Мана

Незважаючи на кінець шлюбу, екс-пара зберегла доволі дружні стосунки. У ЗМІ повідомляли про отримання Джанет від колишнього 200 мільйонів доларів.

Процес розірвання шлюбу багатія та артистки ще триває, а Джексон, при цьому, прагне одноосібної опіки над крихітним сином.

Нагадаємо, що сестра Майкла Джексона вийшла заміж за бізнесмена з Катару в 2012-му році. А у січні цього року 50-річна співачка народила первістка  – сина Іссу.

Новина про завершення їхніх стосунків розсекретилася у квітні 2017-го.

Залиште свій коментар