Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина

Фото: Getty Images

Рендалл Фаулер поділився приголомшливими подробицями з їхнього дитинства.

Старший брат голлівудського актора Кевіна Спейсі, який зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації, Рендалл Фаулер поділився приголомшливими подробицями з їхнього дитинства.

За словами Фаулера, їхній з Кевіном батько Томас Фаулер був педофілом і регулярно ґвалтував Рендалла. Про жахливе дитинство чоловік наважився розповісти після того, як навколо Спейсі розгорівся сексуальний скандал.

Говорячи про те, в якій моторошній обстановці зростав актор, Рендалл хотів захистити свого брата. Мовляв, дізнавшись про це, суспільство краще зможе зрозуміти, що артисту "довелося пережити".

"Обстановка в будинку була вкрай огидною. Батько приєднався до американської нацистської партії і навіть відростив вуса як у Гітлера", - заявив брат Спейсі.

Батько Кевіна Спейсі Томас Фаулер / Фото: dailymail.co.uk

За словами Рендалла, йому було 12 років, коли батько вперше зґвалтував його.

"Він покликав мене до спальні - нібито щоб розповісти про пташок і бджілок. А потім почав домагатися. Я закричав, почав кликати на допомогу маму. Вона постукала в двері, але батько наказав їй забиратися, а мені - не кричати. Батько замкнув двері, і мати пішла. Я ще ніколи не почувався таким самотнім і покинутим. Батько почав займатися зі мною сексом. Так закінчилося моє дитинство", - зізнався Фаулер, пише DailyMail.

Кевін Спейсі (зліва) з братом Рендаллом (праворуч), сестрою Джулією та мамою / Фото: dailymail.co.uk

Рендалл поділився, що протягом наступних чотирьох років батько регулярно його ґвалтував.

У Кевіна та Рендалла ще є сестра Джулія. Однак батько ґвалтував тільки старшого сина, а молодших дітей жорстоко бив. Їхня мати Кетлін знала про все, що відбувалося, але мовчала.

"Я постійно погрожував батькові, що якщо він хоч пальцем доторкнеться до Кевіна, я розповім усім про те, що він робить зі мною, - каже Рендалл. - Я хотів захистити молодшого брата".

Сестра Джулія втекла з дому, щойно їй виповнилося 18 років. Кевін замкнувся і жив у власному світі.

"У нього майже не було друзів, але ми були дуже близькі. Кевіну доводилося виживати, він став дуже хитрим і розумним. Мені здається, він вирішив стати актором, щоб позбутися від того емоційного болю, яку пережив в дитинстві. При таких батьках у нас абсолютно не було шансів вирости нормальними. У мене було чотири шлюби і безліч зв'язків - але я так і не зміг стати щасливим", - каже Рендалл.

Кевін Спейсі з братом Рендаллом Фаулером / Фото: dailymail.co.uk

Чоловік додав, що усвідомлено не став заводити дітей, щоб їм не передалися погані гени його батька.

Нагадаємо, що оскароносний Кевін Спейсі здійснив камінг-аут після того, як актор Ентоні Репп звинуватив його у сексуальному домаганні. Щоправда, колеги Спейсі не підтримали його крок. Мовляв, на фоні того, що Кевін домагався до Реппа, якому тоді було лише 14, його зізнання виглядає виправданням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація