Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брат Кевіна Спейсі розповів про темний бік життя актора: Він насправді був монстром

Рендалл Фаулер поділився, що Кевіну особливо добре вдавалися зловісні персонажі, бо він їх не грав, а дійсно був таким.

Старший брат Кевіна Спейсі Рендалл Фаулер, який розповів, як їхній батько бив та ґвалтував власних дітей, тепер вирішив обговорити особистість свого знаменитого родича.

Так, за словами Фаулера, неабиякий вплив на становлення Спейсі як людини мали ті жахіття, які майбутня зірка пережила дома в дитинстві. Рендалл додав, що його брат вигадав собі персонажа Кевіна Спейсі, аби "замаскувати монстра", який жив всередині нього.

"Кевін захопився акторською майстерністю ще в дитинстві. Він позбувся прізвища Фаулер і вигадав персонажа Кевіна Спейсі, щоб замаскувати монстра. Він допоміг йому сховатися від своїх демонів. Кевін боровся зі своєю сексуальністю, завжди заперечуючи, що є геєм. На сцені прикидався кимось іншим, що надавало йому сил і змінювало його", - розповів Ренді виданню The Sun.

Кевін Спейсі з братом_1
thesun.co.uk
Рендалл Фаулер та Кевін Спейсі

На думку Фаулера, Спейсі особливо добре подобалося втілювати на сцені та у кіно негативні боки своїх персонажів, оскільки у такі моменти він нібито не грав.

"Його фанатам подобаються зловісні персонажі, яких він зіграв, але насправді він їх не грав - він був справжнім. Він переховувався за своєю акторською кар'єрою, щоб зберегти в таємниці власне брудне життя. Він насправді був монстром. Я давно підозрював, що у нього є темний бік. І просто сподіваюся, що він отримає допомогу, якої потребує, щоб більше ніхто не постраждав від нього", - заявив Фаулер.

Кевін Спейсі з братом_2
thesun.co.uk
Рендалл Фаулер та Кевін Спейсі

Нагадаємо, тим часом Кевін Спейсі почав проходити курс реабілітації від сексуальної залежності в клініці в США. Цікаво, що актор лікується у тій же клініці, що й горезвісний продюсер Гарві Вайнштейн, якого у сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях звинуватили більше 50 жінок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції