Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брат Меган Маркл оголосив про своє весілля, куди запросив герцогів Сассекських

За словами Томаса Маркла-мол., майбутне весілля повинне нарешті об'єднати їхню сім'ю.

Зведений брат дружини принца Гаррі Меган Томас Маркл-мол., який нещодавно вчергове "наїхав" на сестру, не дає забути про себе ні на хвилину.

Так днями 52-річний Томас оголосив про заручини зі своєю коханою Дарлін Блаунт і в інтерв'ю Daily Mail розповів, що урочистіть запланована на березень, а серед почесних гостей вже значаться герцоги Сассекські.

Освідчився Маркл ще напередодні Нового року в парку неподалік від свого будинку в Орегоні. За його словами, майбутнє весілля допоможе нарешті об'єднати їхню сім'ю разом і допомогти вирішити їхні проблеми. 

"Я в цьому абсолютно впевнений. Маю велику надію, що Меган, Гаррі і наш батько зможуть відвідати урочистість, і тоді у них буде багато часу, який вони зможуть провести одне з одним", - заявив зведений брат герцогині.

Маркл також зазначив, що хоче, щоб його молодша сестра була присутня, незважаючи на те, що він і не отримав запрошення на королівське весілля в травні минулого року.

Однак навряд принц Гаррі та Меган відвідають весілля Томаса, оскільки минулі його заяви, де він публічно просив Гаррі одуматися перед їхнім з Меган весіллям навряд забудуться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції