Брат соліста Backstreet Boys Картера зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У момент зізнання хлопець перебував у стосунках з дівчиною.

Рідний брат одного з солістів культового бойз-бенду Backstreet Boys Ніка Картера Аарон зробив камінг-аут.

На своїй сторінці у Twitter Аарон, який довгий час приховував тягу до хлопців, врешті, зібрався з силами і зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Аби про його вподобання дізналися абсолютно всі, Картер-молодший повідомив про це ще й в Instagram.

"Коли мені було близько 13 років, я зрозумів, що мені подобаються і хлопчики, і дівчатка. Я роками думав про це, але тільки в 17, після декількох романів з дівчатами, у мене стався перший досвід з чоловіком. Ця людина мені подобалася, з ним я працював і виріс поруч", - написав Картер в Instagram.

Цікаво, що на момент свого зізнання Аарон перебував у стосунках з дівчиною на ім'я Медісон Паркер. Однак після такої відвертості коханого, Медісон його одразу покинула.

За даними джерела видання Entertainment Tonight, розставання Аарона і Медісон відбулося "на добрій ноті" і вони залишилися хорошими друзями.

Аарон Картер та Медісон Паркер
Аарон Картер та Медісон Паркер

До слова, на початку липня Аарона та Медісон затримали за водіння під впливом наркотичних засобів. Після цього інциденту Картер-молодший заявив, що збирається одружитися зі своєю дівчиною.

"Я хочу одружитися з моєю прекрасною Медісон. Я хочу бути зразковим батьком. Так, у нас буде багато дітей. Я хочу дочок і синів теж хочу", - сказав тоді Картер.

А от у старшого брата Аарона Ніка Картера в особистому житті все стабільно. Співак живе у щасливому шлюбі з акторкою та фітнес-експертом Лорен Кітт, з якою одружився 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції