Брат учасника Backstreet Boys Ніка Картера погрожував вбити його вагітну дружину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак подав до суду на свого молодшого брата Аарона.

Учасник відомого амеиканського гурту Backstreet Boys Нік Картер, якого два роки тому звинувачували у зґвалтуванні, наразі очікує на народження другої дитини.

Проте сімейне щастя затьмарене погрозами з боку молодшого брата співака Аарона Картер, який загрожує вбити вагітну жінку.

Нік Картер з дружиною
instagram.com/nickcarter
Нік Картер з дружиною

Як повідомляє видання The Guardian, Нік подав позов до суду на свого брата з твердженням того, що нещодавно Аарон, що страждає на шизофренію, розлади особистості та маніакально-депресивний психоз, заявив братові, що хоче вбити його вагітну дружину і ненароджену дитину.

"У мене не було іншого вибору, я повинен був зробити все можливе, щоб захистити свою сім'ю", - сказав Нік у своєму Twitter та зазначив, що після довгих роздумів домігся у суду накладення заборонного ордера на Аарона. Тепер 31-річний Картер не може наближатися до старшого брата і його дружині ближче ніж на 100 метрів. 

Аарона неабияк зачепило таке ставлення брата, який не став мовчати і відповів Ніку.

"Залиш мене одного! Я не хочу більше бачити тебе, ти зіпсував все моє життя. Знущався наді мною, катував мене з дитинства. І це було навіть публічно. А зараз ти боїшся правди", - написав обурений чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції