Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брати Борисенки вперше прокоментували період спаду у творчості: Було дуже важко

Відомий дует розповів про період затишшя та новий виток у кар'єрі.

Знаменитий український дует братів-близнюків Олександра та Володимира Борисенків сьогодні вранці завітав в гості до студії "Сніданку з 1+1".

Виконавці вперше розповіли, як пережили спад зацікавлення глядачів після шаленої популярності у юному віці вісім років тому. Сьогодні ж брати Борисенки повернулися на сцену з оновленим репертуаром та назвою. Тепер вони -  Bro Borisenko Brothers.

Олександр Борисенко пригадав, чому після такої неймовірної популярності, у творчості братів раптом наступило затишшя.

"Ми були замкнені у тому образі, в якому нас показали. Нас звикли тоді бачити такими. У нас завершився контракт і ми вирішили, що нам вже по 20 років, треба ставати дорослішими, треба показувати це. Вже важко співати про зайчиків та білочок. Треба давати щось доросле", - поділився Олександр.

А Володимир Борисенко зауважив, що вони з братом тоді розробили стратегію свого оновлення, однак вона виявилася неефективною. Хлопці зізналися, що коли перестали бути затребуваними, їм було нелегко.

ВідеоBRO Borisenko Brothers: брати Борисенки розповіли про оновлений дует

Поки у кар’єрі був спад, Олександр та Володимир знайшли чим себе зайняти. Так, Саша опанував нову професію, а у особистому житті Вови сталися зміни, на які він довго чекав.

"Я ніколи не був фанатом грошей, мені не була цікава розкіш, мені завжди була цікава емоція. Коли я отримав цю емоцію, а отримав я її у вигляді коханої дівчини. У мене збулася мрія. Я завоював дівчину, про яку давно мріяв, на мої плечі впала ще більша відповідальність. Мені треба було її утримувати", - поділився Володимир.

"Це було дуже важко. Я паралельно навчався на режисуру, мій друг мене навчав. Зараз я з впевненістю можу сказати, що я не поганий режисер. І кліпи, і програми. До слова, кліп на пісню "#Ніч#Секс#Рок-н-рол" я монтував з хлопцями", - зізнався Олександр.

Своєю чергою Володимир Борисенко зауважив, що люди досі не знають, що "#Ніч#Секс#Рок-н-рол" їхня з братом пісня, оскільки ця робота разюче відрізняється від того, що вони співали раніше.

"По-перше, у нас була мета. Як раз через те, що ми прогоріли на першій стратегії, ми вирішили, що не треба робити якийсь плавний перехід. Треба просто починати все від самого початку. Тому ми відрубали повністю те, що було раніше і почали з нового", - поділилися брати Борисенки.

Хлопці заінтригували, що наразі працюють над створенням нового кліпу на пісню "Адреналін", який побачить світ зовсім скоро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції