Бред Пітт намагається відсудити у Джолі право на спільну опіку над дітьми

Бред Пітт намагається відсудити у Джолі право на спільну опіку над дітьми

Фото: Associated Press

Шлюборозлучний процес пари досі триває.

Голлівудський актор Бред Пітт має намір відсудити у колишньої дружини, акторки Анджеліни Джолі спільну опіку над шістьма дітьми.

За словами інсайдерів, наближених до пари, 56-річний актор у судовому порядку намагається встановити спільну опіку і хоче проводити з дітьми стільки ж часу, скільки проводить з ними Джолі.

Бред погоджується не з усіма рішеннями Анджеліни, але знає, що вона любить дітей і бажає їм тільки найкращого. Також він знає, що його присутність і любов важливі. Він зробив все, щоб обійтися без суду, але іншого шляху не залишалося

заявив інсайдер

Наразі діти майже весь час проводять з матір'ю, в той час як Пітт має право відвідувати їх виключно під наглядом сімейного психолога. 

Проте, попри деякі повідомлення про те, що Джолі продиктувала розклад щодо опіки Пітта і часу відвідувань, жоден з батьків не контролював розклад дітей в останні чотири роки.

Однак, як зазначається у виданні ET Online, Джолі дуже втомилася від шлюборозлучного процесу і готова його закінчити. Та чи піде вона назустріч колишньому чоловіку невідомо.

Ніхто не хоче цієї справи більше, ніж Анджеліна

зазначив інший інсайдер

Судове засідання мало відбутись вчора, 5 жовтня, але за повідомленням видання було відкладено.

Зауважимо, що не так давно Бреда Пітта кілька разів помічали біля будинку колишньої дружини у Лос-Анджелесі. Очевидці стверджують, що під час зустрічі пара жваво спілкувалася і щось обговорювала.

Нагадаємо, у Анджеліни Джолі і Бреда Пітта троє рідних дітей і троє названих. Спочатку Захара, Пакс і Меддокс мали тільки зіркову матусю, але пізніше Бред Пітт усиновив їх і дав їм своє прізвище. 

Пара розійшлася 2016-го року після 12 років стосунків. Подейкували, що ініціатором розриву стала Анджеліна. Акторка ухвалила таке рішення після того, як нібито Пітт напідпитку підняв руку на їхнього старшого сина Меддокса.

Шлюборозлучний процес пари триває й досі, але більшість нагальних питань парі вже вдалося врегулювати

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація