Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бред Пітт погрожував вбити Вайнштейна, якщо він ще раз образить Гвінет Пелтроу

Акторка пригадала, як екс-бойфренд за неї заступився.

Скандально відомий кіномагнат Гарві Вайнштейн сексуально домагався щонайменше 50 жінок відомих і не дуже, й серед них була акторка Гвінет Пелтроу.

Про домагання продюсера вона розповіла ще у жовтні 2017-го, проте тільки зараз поділилася, що тоді за неї заступився Бред Пітт, з яким вони зустрічалися.

Обурений вчинками Вайнштейна Пітт зустрів кіномагната на вечірці 1995 року. Тоді Бред притиснув продюсера до стінки і сказав: "Якщо ти бодай ще один раз образиш її, я тебе вб’ю".

Бред Пітт та Гвінет Пелтроу_2
Getty Images
Гвінет Пелтроу та Бред Пітт

Пелтроу зауважила, що Пітт - чудова людина, яка захистила її, коли у акторки не було ще ані слави, ані будь-якого впливу. Про це вона розповіла в радіоефірі SiriusXM.

Нагадаємо, що Гарві Вайнштейн намагався затягти тоді ще 22-річну Гвінет Пелтроу до свого готельного номера і наполягав, аби вона зробила йому масаж. Їй вдалося втекти. Акторка розповіла про інцидент своєму тодішньому бойфренду Бреду Пітту.

Бред Пітт та Гвінет Пелтроу_1
Getty Images
Гвінет Пелтроу та Бред Пітт

Після розмови з Піттом Вайнштейн зателефонував Пелтроу і довго на неї кричав через те, що вона розповіла Бреду. Але, врешті, залишив її у спокої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції