Бред Пітт та Анджеліна Джолі ще на рік подовжили розгляд справи про опіку над дітьми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подружжя акторів досі залишатиметься у шлюбі.

Голлівудське подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, яке нещодавно подовжило термін повноважень судді, який займається їхньою справою, ще на півроку, знову вирішило внести зміни у дати шлюборозлучного процесу.

Як повідомляє видання Daily Mail, пара досі не може знайти компроміс в питанні про опіку над своїми шістьма дітьми, 17-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 10-річними Ноксом і Вів'єн, тому офіційно розірвати свої стосунки у них поки не виходить.

Анджеліна Джолі з дітьми
Getty Images
Анджеліна Джолі з дітьми

Стало відомо, що Джолі подала запит на подовження контракту з приватним суддею Джоном Удеркірком, який займається їх ньою справою про опіку. Як повідомлялося раніше, його термін повноважень був подовжений до 30 червня, тепер же Джолі хоче, щоб Удеркірк працював над цим процесом як мінімум до 31 грудня наступного року.

До таких дій пара дійшла через те, що хочуть бути впевнені, в тому, що при остаточному судовому розгляді все мине успішно. За словами інсайдерів, Анджеліна та Бред роблять все, щоб дітям було легше пережити їхнє розлучення.

Цікаво, що саме цей суддя реєстрував шлюб зірок 2014 року.

Однак, незважаючи на те що Джолі наполягає на тому, щоб отримати максимальну опіку над дітьми, за новою угодою Пітт зможе проводити з дітьми значну кількість часу.

Нагадаємо, поки так і не ясно, як зірки розділять майно і гроші, оскільки шлюбний договір вони не укладали, що ускладнює процес. Джолі вже звинуватила Пітта в тому, що він не сплачує аліментів

Залиште свій коментар

Вибір редакції