Бред Пітт виграв суд у Анджеліни Джолі у справі щодо опіки над дітьми

Бред Пітт виграв суд у Анджеліни Джолі у справі щодо опіки над дітьми

Фото: Associated Press

Актору вдалося домогтися обопільної опіки над шістьма дітьми.

Голлівудський актор Бред Пітт, який судився з колишньою дружиною за спільну опіку над шістьма дітьми, виграв суд.

За інформацією видання Page Six, впродовж тих п'яти років, скільки триває тяганина зі дітей, Енджі намагалася зробити все можливе, щоб не дозволити колишньому чоловікові часто бачитися дітьми. Проте нарешті у справу було внесено зміни, в який йдеться про можливість Бреда бачитися з дітьми.

Фото: Associated Press

"Бред просто намагався проводити більше часу зі своїми дітьми. І було ясно, що Анджеліна робила все можливе, щоб запобігти цьому. Процес тривав кілька місяців, і було залучено багато свідків, експертів, терапевтів та інших людей, які перебували поруч із дітьми", - розповів інсайдер.

Зауважимо, що Анджеліна Джолі мала намір використати дітей у суді як свідків. Вона сподівалася, що діти дадуть свідчення в суді, і оголосять своє бажання щодо батьківської опіки. Проте суд відхилив прохання зірки, що її неабияк обурило.

Нагадаємо, шлюборозлучний процес Анджеліни Джолі і Бреда Пітта триває від 2016 року. Зірки розлучилися 2019 року, втім, досі не вирішили питання щодо опіки над шістьма дітьми (вже п'ятьма, оскільки страшому Меддоксу виповнилося 18) та розподілу майна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація