Бред Пітт виявився "хамелеоном", який копіював образи своїх екс-коханих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цікаве спостереження провела фотограф із США Сара МакГонагал.

Голлівудська зірка Бред Пітт, який вперше за довгий час провів вихідні з дітьми, не лише першокласний актор щодо втілення в образи, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Він також швидко перевтілюється під зовнішність і поведінку оточення. Насамперед усіх жінок, з якими зустрічався.

Фотограф із США Сара МакГонагал довела десяткам тисячам користувачів Twitter, що Бред Пітт ніби навмисно копіював кожну дівчину, з якою мав стосунки.

Користувачі гадають, як до цього часу ніхто не помічав таку очевидну схожість. Наприклад, наприкінці 80-х актор зустрічався із  зіркою серіалу "Даллас" Шелейн Макколл, і на фото тих часів парочка носить схожі за стилем зачіски та одяг.

ВідеоБреда Пітта викрили у навмисному копіюванні стилю дівчат, з якими мав стосунки

Бред Пітт справжній хамелеон! Фотограф із США Сара Макгонагалл довела, що Бред Пітт навмисно копіював кожну дівчину, з якою мав стосунки. Користувачі гадають, як до цього часу ніхто не помічав таку очевидну схожість.

Бреда Пітта викрили у навмисному копіюванні стилю дівчат, з якими мав стосунки

Кількома роками потому Пітт перебував у стосунках з Джульєт Льюїс. На одному зі спільних кадрів – їхні рухи синхронні, усмішки – ідентичні.

На знімку, зробленому у 90-х під час роману Бреда Пітта з Гвінет Пелтроу, актори зображені у суворому класичному стилі і зі схожими зачісками.

А коли Бред мав стосунки з Дженніфер Еністон, то доволі часто вони виходили на люди з однаково неохайними укладками волосся. Коли ж актор був одружений на Анджеліні Джолі, то він, як і його колишня дружина, віддавав перевагу майже аскетичному стилю, де все мінімізовано і обов’язково переважає чорний колір.

Вибір редакції