Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бред Пітт захопився відомою брюнеткою ще під час розлучення з Джолі – ЗМІ

Подейкують, що спілкування Бреда з Нері Оксман триває вже понад півроку.

Здається, чутки про роман голлівудського актора Бреда Пітта з професоркою архітектури Массачусетського технологічного інституту Нері Оксман, є небезпідставними.

Подейкують, що 54-річний Пітт захопився 42-річною Оксман ще минулого року, коли його розлучення з Анджеліною Джолі було в самому розпалі.

Актор надавав Нері знаки уваги, та навіть відвідав одну з лекцій Оксман у листопаді 2017 року у Массачусетському технологічному інституті. Про це свідчать світлини Бреда Пітта зі студентами, зроблені після лекції Нері Оксман, пише DailyMail.

"Вона геніальна і просто чудова", - кажуть про Нері її учні.

Нері Оксман_1
Getty Images
Нері Оксман

За словами джерела, Нері Оксман та Бред Пітт познайомилися під час роботи над архітектурним проектом. Оксман була здивована тим, наскільки Пітт захоплений дизайном.

"Їхні стосунки можна охарактеризувати як дружбу на ґрунті професійних інтересів", - додав інсайдер.

Нері Оксман_2
Getty Images
Нері Оксман

Джерело поділилося, що про романтичний зв’язок між актором та художницею говорити зарано, однак Пітт "хоче проводити з Оксман якомога більше часу".

Нагадаємо, що тим часом Анджеліна Джолі та Бред Пітт остаточно домовилися про розлучення. Акторка погодилася надати колишньому чоловіку можливість спілкування зі своїми дітьми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції