Брежнєва, Білик, Йолка та інші зірки приєднаються до благодійного аукціону "Сніданку з 1+1"

В ефірі ранкової програми відбудеться марафон, метою якого є збір коштів для допомоги літнім людям. 

У благодійному марафоні "Сніданку з 1+1", який відбудеться вже наступної п'ятниці, 13-го травня,  візьмуть участь відомі співаки та актори, серед яких Віра Брежнєва, співачка Ёлка, Валерій Харчишин, гурт "Потап і Настя", актор Олексій Вертинський та інші.

Зірки нададуть власні ексклюзивні подарунки для благодійного онлайн-аукціону, який розпочнеться вранці 13 травня і триватиме протягом всього дня на сторінці "Сніданку" у Facebook. Придбати подарунок від зірки зможе кожен, хто запропонує найбільшу суму та перерахує її на рахунок БО "Життєлюб".

Усі зібрані за подарунки кошти будуть направлені на будівництво літнього кінотеатру для пенсіонерів у столичному Гідропарку.

Також, протягом ефіру до студії "Сніданку" завітають зіркові гості, серед яких співачка Ірина Білик, гурт "Потап і Настя", лідер групи "ТІК" Віктор Бронюк,  артисти Студії "Квартал 95", засновник благодійної організації "Життєлюб" Гарік Корогодський, Фелікс Шиндер разом з групою "Деньги вперед".

Окрім основного аукціону, редакція програми "Сніданок" підготувала декілька сюжетів про життя та заповітні мрії літніх людей. Разом з гостями програми "Сніданок" спробує втілити найзаповітніші мрії героїв цих відео-історій.

"Сніданок з 1+1" запрошує усіх охочих приєднатись до благодійного аукціону, що пройде у п'ятницю 13-го травня з 6:45 до 19:00. Деталі на сторінці "Сніданку" у Facebook.

Партнер благочинної акції - благодійна організація "Життєлюб" - існує з травня 2013 року і займається допомогою пенсіонерам. Меценат і координатор організації Гарік Корогодський.

Напрями діяльності:

- Адресна і фармацевтична допомога,

- Соціалізація пенсіонерів,

- Лікування та оздоровлення,

- Організація дозвілля, створення навчальних, культурних, туристичних та спортивних програм для людей пенсійного віку.

Детальніше про "Життєлюб" можна дізнатись за посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: