Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брежнєва згадала часи роботи посудомийкою та зізналася, як ставиться до зміни назви рідного міста

Віра прокоментувала процес декомунізації в Україні.

Співачка Віра Брежнєва, яка привітала Меладзе із днем народження словами кохання, у своєму житті змінила декілька професій, йдеться у "Світському житті".

Як виявилося, до свого зіркового статусу вона встигла попрацювати навіть посудомийкою.

"Ким я тільки не була в своєму житті! Навіть посудомийкою в кафе була, а бармени тоді для мене були вищою кастою. Вони, звісно, заробляють більше посудомийок, і більш естетично все це виглядає", - розповіла Віра Каті Осадчій  на благодійному вечорі, де готувала для відвідувачів ресторану безалкогольні коктейлі.

Рідне місто артистки перейменували на Кам'янське внаслідок декомунізації в країні. Брежнєва сприйняла цей факт зі здивуванням.

"Тепер Днапродзержинськ перейменували на Кам'янське. Я трохи шокована, якщо чесно, тому що я все одно не співвідносила цю назву ні з чим. Це просто загальна назва, вона для мене значить тыльки рідне місто і нічого більше. Тому, звісно, трохи дивно, що до мене післязавтра приїжджає бабуся, яка вже приїде з Кам'янського. Я хочу сказати, що у Дніпродзержинську мешкала на вулиці Карла Маркса. Та там все потрібно перейменувати!" - наголосила співачка.

Віра пригадала, як влаштовувалася на роботу до кафе.

"Влаштовували по протекції, там спочатку працювала моя старша сестра Галя. Я навчалася у школі в 11 класі. Робота була з 3 години дня до 11 вечора. Я встигала піти у школу, звіди йшла у кафе, кафе "Дюна". Якщо вони мене зараз бачать - то привіт! Я не знаю, чи зараз воно існує, давно не була у тому мікрорайоні. Я приходила після школи, робила там уроки, поки нікого з відвідувачів не було. Потім вже приходили люди. Найнеприємніше та найскладніше - це були попільнички. Бо попел вдавлюють у попільнички, а ще - жуйки", - зауважила зірка.

Дружина Меладзе, незважаючи на те, що пішла на роботу у ранньому віці, негативно ставиться до дитячої праці.

"Це ненормально, коли діти працюють. Дай Боже, нам жити так, щоб наші діти хоча б до повноліття не працювали. Але у Дніпродзержинську була така ситуація. Мені круто було, що я пішла заробила і принесла додому 5 гривень. У мене була ставка", - підкреслила артистка розмір тодішніх своїх доходів.

Брежнєва займається пілатесом та веде здоровий спосіб життя. Проте із Катериною Осадчою зірка поділилася подробицями своїх "стосунків" із алкоголем.

"Я ж "малолітражка". Якщо випиваю алкоголь, то тільки вино і одразу засинаю. До того ж я не можу продати алкогольний напій дитині. А так як в мене багато друзів з дітьми, і частина моєї публіки це діти, то я вирішила так об'єднати. У Дніпрозержинську "викрутка"- вогонь!" - наголосила вона.

Турботлива матуся двох доньок вже подбала про канікули для дівчаток.

"Соня їде у свою улюблену Америку, у свій улюбений New-York Film Academy. З Сарою ми місяць будемо в Італії, а далі подивимося", - підсумувала Віра.

Нагадаємо, "супервумен" Брежнєва винесла коханого на руках із охопленої полум'ям будівлі.

Відео Віра Брєжнєва пригадала, як працювала посудомийкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції