Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська акторка розповіла, як Вайнштейн тримав її у секс-рабстві

Продюсер обіцяв Кадіан Нобл роль у кіно в обмін на секс-послуги.

Ще одна знаменита жінка постала проти кіномагната Гарві Вайнштейна. Цього разу британська акторка Кадіан Нобл заявила, що продюсер тримав її у секс-рабстві.

Нобл поділилася, що Вайнштейн скоїв на неї напад у Каннах у лютому 2014-го, а також обіцяв їй роль в одному зі своїх фільмів, в обмін на секс-послуги.

Акторка згадала, що 2014-го у неї була зустріч з одним з виконавчих помічників Вайнштейна в Лондоні. Після цього дівчині запропонували зустрітися з кіномагнатом в готелі в Каннах.

Кадіан Нобл

31-річна жінка стверджує, що Вайнштейн робив їй масаж і сказав, якщо вона буде "хорошою дівчинкою" і зробить "все, що він забажає", "вони будуть працювати" разом, пише  Sky News.

Кадіан Нобл вже подала до нью-йоркського суду позов про секс-торгівлю щодо голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. У позові йдеться, що, попри те, що Нобл просила продюсера зупинитися, він "силоміць затягнув" її у ванну, де роздягнув її й торкався, змушуючи виконувати сексуальні дії.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Термін позовної давності американського закону про секс-торгівлю становить 10 років. Розмір компенсації, яку вимагає Нобл, не розголошується.

Представники продюсера заявили, що він заперечує всі звинувачення в сексі без взаємної згоди.

Нагадаємо, що секс-скандал навколо Гарві Вайнштейна розгорівся у жовтні після того, як одразу кілька десятків жінок звинуватили продюсера у сексуальних домаганнях, а деякі – у зґвалтуваннях. Серед жертв кіномагната Роуз МакГавен, Гвінет Пелтроу, Кейт Бекінсейл, Кара Делевінь та багато інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції