Брітні Спірс радісно станцювала на відео після відмови батька бути її опікуном

Брітні Спірс радісно станцювала на відео після відмови батька бути її опікуном

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Брітні Спірс радісно станцювала на відео після відмови батька бути її опікуном

Брітні Спірс танцює / instagram.com/britneyspears

Артистка потішила шанувальників.

Американська співачка Брітні Спірс, батько якої нещодавно відмовився бути її опікуном, продовжує тішитися своїй маленькій перемозі.

На своїй сторінці в Instagram 39-річна виконавиця опублікувала відео, в якому енергійно станцювала під веселу пісню. У відеоролику зірка красується в чорному обтислому комбінезоні в дрібну сітку.

Шанувальники ж зі свого боку запримітили, що таким чином вона реагує на заяву її батька про те, що він відмовляється бути її опікуном. Зокрема, в коментарях писали таке:

  • Нарешті ти щаслива!
  • Коли дізналася, що Джеймі не буде твоїм опікуном
  • Танець вільної!
  • Нарешті ти вільна!

Зазначимо, протягом 13 років Брітні Спірс перебуває під опікою свого батька. Влітку 2020-го прихильники стали помічати дивні публікації у її фотоблогу та вирішили, що вона подає сигнали з проханням врятувати її. Тоді фани відновили рух #FreeBritney, який започаткували ще 2009-го.

У червні цього року Брітні вперше зробила публічну заяву в залі суду. Співачка розповіла, що не володіє своїм життям і хоче повернути свої права.

Втім на початку липня Спірс програла у суді та залишилася під опікунством свого батька. Однак зірка продовжувала й далі боротися за свої права. І ось нарешті батько попспівачки Джеймі Спірс заявив, що згоден відмовитися від прав опіки над дочкою.

Наступна публікація