Брітні Спірс в емоційному пості послала на х*й тих, хто не вдоволений її танцями у вітальні

Брітні Спірс в емоційному пості послала на х*й тих, хто не вдоволений її танцями у вітальні

Брітні Спірс в емоційному пості послала на х*й тих, хто не вдоволений її танцями у вітальні

Фото: instagram.com/britneyspears

Артистка поділилася всім, що у неї за цей час накипіло.

Американська співачка Брітні Спірс, яка на початку липня програла у суді та залишилася під опікунством свого батька, не витримала.

Артистка у Instagram залишила великий емоційний пост, у якому відповіла тим, хто критикує її за дивні танці у вітальні. Брітні повідомила, що допоки залишається під опікунством батька на сцену більше не вийде.

"Для тих з вас, хто обирає критикувати мої відео. Слухайте, я не збираюся виступати на будь-яких сценах найближчим часом, допоки мій батько вирішуватиме, що мені носити, говорити, робити чи думати! Я роблю це останні 13 років. Я б вважала за краще ділитися відео з моєї вітальні, а не зі сцени в Вегасі, де деякі люди відійшли далеко, що не могли навіть потиснути мені руку. Через це я підсіла на травку", - розповіла Спірс.

Окрім того, висловила виконавиця й невдоволення тим, що на музичній церемонії її сестра Джеймі замість неї отримала нагороду.

"І ні, я не збираюся наносити важкий макіяж і намагатися знову спробувати себе на сцені, і я не зможу ще довго займатися реміксами на мої пісні і вмовляти включити мою нову музику у моє шоу для моїх фанів. Тож я йду! Мені не подобається, що моя сестра з'явилася на церемонії нагородження і виконала мої пісні з реміксами! Моя так звана система підтримки сильно зачепила мене! Ця консервативність вбила мої мрії…Тож все, що у мене є, це надія і надія – єдине, що у цьому світі дуже важко вбити… але люди все ще намагаються!" – зазначила Брітні.

Фото: instagram.com/britneyspears

А тих, хто намагається зламати її мрії, Спірс послала на три літери.

"А для жінок, які говорять, що все це дуже дивно, у мене все ще є надія на казку! Йдіть на х*й. Як я вже сказала, надія це все, що у мене є зараз. Вам пощастило, що я бодай щось публікую. Якщо вам не подобається те, що я публікую, відписуйтесь. Люди намагаються вбити надію, бо надія – одна з найбільш уразливих і тендітних речей. Піду зараз почитаю, мати Василева, казку. P.S. Якщо ви не хочете бачити, як моя дорогоцінна дупа танцює у моїй вітальні, чи це не за вашими стандартами… йдіть прочитайте чортову книгу!" – порадила Брітні.

Нагадаємо, що нещодавно Брітні Спірс вперше за 13 років опікунства своїм батьком зробила публічну заяву в залі суду. Співачка виступала протягом 20 хвилин і за цей час розповіла, що не володіє своїм життям і хоче повернути свої права.

За словами виконавиці, під час примусового лікування їй призначили літій, через вживання якого вона почувалася "ніби п'яною" впродовж 5 років. Крім того, за словами зірки, її змусили поставити внутрішньоматкову спіраль, щоб вона не могла мати дітей, без права видалити її.

Батько ж цю інформацію заперечив, а суд відхилив прохання артистки про скасування опікунства.

Нові подробиці битви Брітні Спірс за опікунство: співачка телефонувала в службу порятунку

Нові подробиці битви Брітні Спірс за опікунство: співачка телефонувала в службу порятунку

Повʼязані теми:

Наступна публікація