Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брітні Спірс вперше після виходу з психлікарні записала відео до фанів

Артистка прокоментувала свій стан і пояснила, що відбувається у її житті.

Співачка Брітні Спірс, яка на початку квітня потрапила до психлікарні, останні декілька тижнів є однією з найобговорюваніших персон у ЗМІ.

Шанувальники губляться в здогадах, що насправді відбувається з їхнім кумиром. Сьогодні ж Брітні вперше після госпіталізації до психлікарні особисто звернулася до фанів. Зірка записала відеозвернення, у якому вона розставила крапки над "і" щодо свого стану.

"Я хочу сказати привіт, тому що речі, які були сказані, вже виходять з-під контролю. Ширяться чутки, моїй родині та моїй команді надходять погрози і говорять так багато божевільних речей. Я намагаюся знайти час для себе, але все те, що відбувається, робить для мене це складнішним. Не вірте тому, що ви бачите або чуєте. Ці фейкові листи були написані Семом Люфті (екс-менеджер Брітні - прим. ред.) багато років тому. Я їх не писала. Він видавав себе за мене і спілкувався з моєю командою з фальшивої адреси електронної пошти. Моя ситуація унікальна. Але я обіцяю, що зроблю все, що зараз потрібно найбільше", - підписала відео Спірс.

Брітні підкреслила, що вона сильна і стоятиме до кінця за те, чого хоче. Водночас зірка попросила шанувальників дати їй трохи часу, аби оговтатися і впоратися з усіма труднощами, "які з'явилися на її життєвому шляху".

Нагадаємо, що днями сестра Брітні Спірс різко відповіла на те, що рідні утримують зірку у психлікарні. Джеймі Спірс обурилася спекуляціям навколо їхньої сім'ї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції