Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бруклін Бекхем закрутив роман з двійницею своєї матері - ЗМІ

20-річний хлопець почав зустрічатися з 27-річною моделлю.

Старший син подружжя Девіда та Вікторії Бекхемів Бруклін, який довгий час перебував у стосунках з моделлю Ганою Кросс, наразі вочевидь з нею розійшовся.

Як повідомляє видання The Sun з посиланням на інсайдерів, 20-річний хлопець вже встиг навіть закрутити новий роман. Обраницею Брукліна стала 27-річна модель Фібі Торранс.

Фібі Торранс
instagram.com/phoebetorrance
Фібі Торранс

"Поки що вони не поспішають афішувати свої стосунки, але Бруклін і Фібі вже сходили на кілька побачень", - заявили інсайдери виданню.

Перше, на що звернули увагу шанувальники сімейства Бекхем, це те що нова обраниця хлопця дуже схожа на його зіркову матір. 

"Деякі друзі Брукліна навіть жартують над ним через таку схожість і кажуть, що у нього Едипів комплекс, але він не звертає жодної уваги на це", - йдеться у повідомленні.

Фібі Торранс
instagram.com/phoebetorrance

Цікаво, що сама Фібі зізналася, що у юності підробляла тим, що виступала як двійниця Вікторії Бекхем.

"Фібі зізналася, що працювала двійником Вікторії на початку своєї кар'єри. Але ніколи не думала, що зможе познайомитися з нею в реальності", - заявили інсайдери.

Зауважимо, чутки про те, що Бруклін Бекхем розійшовся з Ганою Кросс, з'явилися ще кілька місяців тому. Зірки перестали з'являтися разом і викладати спільні фотографії в соціальні мережі. І це не дивно, оскільки стосунки пари були досить емоційними. Навесні Бруклін навіть побився з Ханою на канському фестивалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції