BRUTTO екранізували пісню на вірші Жадана та показали поета в образі янгола

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
BRUTTO екранізували пісню на вірші Жадана та показали поета в образі янгола

Фото: YouTube

Відео стало продовженням співпраці музикантів та письменника.

Колектив BRUTTO представив на розсуд публіки кліп на пісню на вірші українського поета Сергія Жадана "Рокі" в білоруському перекладі.

Ця робота стала продовженням кліпу на вірші Жадана "Середні віки". Зрежисерувала обидві відеороботи Ганна Бурячкова.

Фото: YouTube

"Цей кліп про те, що найголовнішим нашим противником часто є ми самі. Це, по суті, продовження історії, яку ми почали розповідати в кліпі Середні віки. Ми не тільки живемо в світі, населеному демонами, але ми боремося з ними і виживаємо в цьому світі. І часто, навіть самі того не помічаючи, ми і стаємо цими демонами і боремося з ними в самих собі", - розповіла Ганна.

Крім того, у роботі над кліпом взяв участь поет Сергій Жадан в образі янгола, а також - білоруські зірки спорту: заслужений майстер спорту Білорусі з тайського боксу, вокаліст групи BRUTTO Віталій Гурков і білоруська гімнастка, багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи, заслужений майстер спорту РБ Мелітіна Станюта .

У відеоряді присутні кадри української столиці, зокрема набережна, а також головний герой їздить у київському трамваї.

"Рокі на мій погляд, дуже людяна річ. У ній є любов до людини, є розуміння її вразливості та беззахисності. Але, разом з тим, є віра в її силу і покликання. Навіть якщо більшість зовнішніх стимулів виявляються помилковими і фальшивими, все одно, ніхто не має права позбавити нас наших мрій", - прокоментував роботу з BRUTTO Жадан.

Нагадаємо, на концерті BRUTTO білоруси стали навколішки, щоб вшанувати пам'ять загиблих українських АТОвців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація