Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Була впевнена, що зі мною не може трапитися": Барбір згадала, як на неї напали

Ведуча дала поради, як уникнути нападів на себе.

Ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір, яка захистила чорний пояс з айкі-дзюцу, згадала, як на неї напали, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, зірка "1+1" почала займатися східними єдиноборствами саме після прикрого інциденту.

" Як раз таки у моєму випадку була абсолютна безпечність. Я настільки була впевнена, що зі мною такого не може трапитися. Зрештою, обікрали. Повну сумку залишили мені, але гаманець з грошима і телефон вкрали. Добре що у мене не було з собою паспорту, подумала я", - прокоментувала Барбір.

Щодо того, чи не хоче знаменитість відкрити свою школу з жіночої самооборони, Людмила відповіла, що цим мають займатися професіонали. Проте декілька порад дала.

"Якщо жінка вертається  пізно, їздить на таксі, краще про всяк випадок, неважливо чим ти займаєшся, просто щоб хтось зустрів, зателефонувати. Тому що випадки бувають різні. Все ж таки бути насторожі. Я не кажу про параною, просто здоровий нормальний страх, здорова нормальна обережність", - сказала телеведуча.

ВідеоЯк кримінальні замахи змусили Людмилу Барбір отримати чорний пояс із айкі-дзюдзюцу

Враховуючи те, що Людмила Барбір активно займається спортом та правильно харчується, Катерина Осадча поцікавилася, як саме жінка готувала своє тіло до весни. Більше того – телеведуча почала займатися айкі-дзюдзюцу. Саме напад на Барбір спонукав жінку зацікавитися цим видом східних єдиноборств. Катерина Осадча дізналася, чи хоче телеведуча, виходячи зі свого досвіду, відкрити школу самозахисту для дівчат. Яким чином напали на Людмилу Барбір – дивіться в сюжеті.

Як кримінальні замахи змусили Людмилу Барбір отримати чорний пояс із айкі-дзюдзюцу

До слова, нещодавно Людмила Барбір демонструвала прихильникам у фотоблогу свій прес.

Людмила Барбір
instagram.com/liudmila.barbir

Та, як зізналася зірка, цієї зими вона була менш активна, ніж зазвичай, і ось чому:

"Насправді, менше займалася взимку, ніж завжди, тому що я завжди паралельно зі спортзалом вибігаю на пробіжки, зазвичай це 8-10 кілометрів. Але така шалена ожеледиця була в лісі, що я всю зиму просиділа вдома і в спортзалі. Тому буквально нещодавно я вибігла на пробіжку, вже все розтануло. Але млинці їла", - зізналася Барбір.

Нагадаємо, раніше зірка "1+1" Людмила Барбір розповіла, який спадок залишила їй бабуся.

Залиште свій коментар

Вибір редакції