Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Було дуже боляче": Анджеліна Джолі вперше заговорила про розлучення з Бредом Піттом

Знаменитість поділилася, що не впізнавала себе.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка оголеною прикрасила обкладинку глянцю Madame Figaro, в інтерв'ю журналу вперше порушила мовчанку стосовно розлучення з Бредом Піттом.

Знаменитість поділилася, що їй насправді було дуже боляче, вона не могла себе впізнати, "стала маленькою та нікчемною".

"Я не знаю, в чому моя доля, але я впевнена, що зараз перебуваю в перехідному стані, повертаюся до себе справжньої. Тому що до кінця наших стосунків з Бредом і після розриву з ним я була загубленою. Я себе не впізнавала. Я стала маленькою, нікчемною, навіть якщо це не було помітним з боку. Я відчувала глибокий, сильний біль", - зізналася акторка.

Анджеліна Джолі для Madame Figaro_1
madame.lefigaro.fr

Водночас Джолі запевняє, що їй було цікаво торкнутися цього відчуття.

"Зрештою, це і означає бути людиною. У той же період у мене почалися проблеми зі здоров'ям: такі речі спускають з небес на землю і нагадують, як тобі пощастило просто бути живим. Цей урок я хочу передати своїм дітям: ідею оновлення, можливості повернути собі радість життя. Мені довелося шукати радість заново", - поділилася Джолі.

Анджеліна Джолі для Madame Figaro_2
madame.lefigaro.fr

Зауважимо, що Анджеліна Джолі та Бред Пітт одружилися 2014 року у Франції. Хоча до цього перебували у цивільному шлюбі протягом десяти років. Розлучилася пара 2016-го року. Подейкували, що ініціатором розриву стала Анджеліна. Акторка прийняла таке рішення після того, як нібито Пітт підняв руку на їхнього старшого сина Меддокса. Нагадаємо, що у експодружжя шестеро дітей – троє біологічних і троє всиновлених.

Залиште свій коментар

Вибір редакції