Перейти до змісту
"Було дуже погано": вагітна дружина Андрія Джеджули розповіла про самопочуття

"Було дуже погано": вагітна дружина Андрія Джеджули розповіла про самопочуття

Невдовзі у подружжя народиться перша спільна дитина.

Український ведучий та шоумен Андрій Джеджула та його дружина, модель Юлія Леус невдовзі вдруге стануть батьками.

Пара поділилася, що досі не знає стать малюка. Подружжя збирається дізнатися, на кого чекає феєрично та влаштувати модну вечірку gender reveal, йдеться у "Світському житті".

Це найкраще, що може статися з чоловіком – син або донька. А ми не в курсі, хто всередині. Справа в тому, що конверт зі статтю вже у Юлі. Я не впевнений, що вона не дивилася, але я точно не дивився і сказав, що дивитися не буду. Ми хочемо це зробити приємним сюрпризним чином. Це буде пов’язано з повітрям… Щось до нас прийде з повітря.
заінтригував шоумен

Для пари малюк стане першою спільною дитиною. Так, шоумен вже виховує сина від Санти Дімопулос, а Юлія має 18-річну донечку від попередніх стосунків. Подружжя розповіло, що діти чудово відреагували на новину про поповнення.

Зі свого боку, кохана Андрія поділилася, що в порівнянні з першою вагітністю, зараз модель більше себе береже.

Я тоді пробігала, дівчинка, на дискотеки ходила. А зараз я сиджу вдома, водичку попиваю, знаєте, як в старості. Сиділа усе літо вдома, тому що мені було дуже погано. Було таке, що я навіть тиждень не виходила на вулиці, сиділа під кондиціонером і всіх морозила вдома.
поділилася Юлія

Крім того, Леус поділилася, що не хоче, щоб Джеджула був присутнім під час пологів. Натомість шоумен хотів би партнерські пологи.

Відео Чи планує Андрій Джеджула влаштувати партнерські пологи разом з дружиною

Андрій Джеджула разом з жінкою чекають на поповнення в родині. Чоловік розповів, як діти сприйняли цю новину. Чи планує Андрій Джеджула влаштувати партнерські пологи разом з дружиною – дивіться. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Чи планує Андрій Джеджула влаштувати партнерські пологи разом з дружиною

Нагадаємо, нещодавно падчерка Андрія Джеджули сильно отруїлася у популярному суші-барі. Шоумен розповів про інцидент та лікування 18-річної Ангеліни.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин