Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Було дуже важко": Енн Гетевей зізналася, що довго не могла завагітніти

Акторка відверто розповіла, через що їй довелося пройти.

Відома голлівудська акторка Енн Гетевей, яка днями оголосила про свою другу вагітність, поділитися своїм досвідом та розповіла, чому довго не могла завагітніти.

В інтерв'ю для видання Daily Mail акторка повідомила, що це був найскладніший період у її житті. Завагітніти вдруге зірка змогла лише через тривалий час.

"Коли я не могла завагітніти, а хтось в цей час повідомляв мені, що чекає на дитину - це було болісно. Я розуміла, що повинна радіти за інших, але мені здавалося, що всі говорять про вагітність, щоб заподіяти мені біль. Я була не здатна зрозуміти, що відбувається, і в усьому звинувачувала тільки себе і своє тіло", - розповідала знаменитість.

Як зізнавалася Гетевей, пройти через цей тяжкий період допоміг їй чоловік Адам. Підтримка інших жінок теж дала поштовх на яскраве майбутнє.

Енн Гетевей
instagram.com/annehathaway

"Ми не звикли говорити про складнощі, виставляючи в Instagram лише щасливі моменти зі свого життя, не завжди розуміючи, як це може когось випадково поранити. Коли я розповіла про те, що мені довго не вдавалося завагітніти, багато написали мені, що теж пройшли через це і прекрасно розуміють мене. Я знаю, що у світі є ще тисячі жінок, які зараз намагаються завагітніти. Я хочу сказати всім: не бійтеся, я з вами!" - ділилася Енн.

Нагадаємо, нещодавно Енн Гетевей розповіла, з якими проблемами їй довелося зіткнутися на зорі своєї кар'єри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції