Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Було трохи лячно: Регіна Тодоренко розповіла про перший переліт під час вагітності

Телеведуча продовжує ділитися лайфхаками для вагітних.

Популярна телеведуча Регіна Тодоренко, яка днями запустила своєрідний  марафон, де розповідає, як минула її вагітність, продовжує ділитися з шанувальниками інформацією про те, з якими труднощами вона зіткнулася під час очікування первістка. 

Так, на своїй сторінці Instagram, ведуча розповіла про перельоти у першому триместрі вагітності, які медики не радять здійснювати.

"На 3-му місяці поговоримо про перельоти. Знаю, знаю, перельоти, звичайно ж, - небезпечні і майбутнім мамам необхідно зважати на своє становище і дотримуватися розумної обережності. Так сталося, що в першому триместрі я досить багато і часто літала, але не тому, що я така кар'єристка або божевільна, просто люблю свою роботу. Перш, ніж сісти в літак і помчати на Каннський кінофестиваль, я проконсультувалася з лікарем, який повідомив, що медики не радять цього робити, але якщо не далеко і не дуже часто, і стан вагітної дозволяє, то нічого страшного в цьому немає", - зазначила Регіна.

Також зірка зізналась, що попри її величезну кількість перельотів, у стані очікування дитини їй стало лячно у літаку.

"Чесно кажучи, коли я вперше сіла в літак, усвідомлюючи, що вагітна, мені було трохи лячно, (я ніколи-ніколи не боялася літати, за час подорожей я пролетіла понад 141 000 км, але, мабуть, материнський інстинкт спрацьовує навіть на такому ранньому терміні). Слава Богу, все минуло добре і Регіна-мандрівниця навіть під час вагітності залишилася Регіною-мандрівницею", - зауважила Тодоренко.

Також у своєму пості дала кілька рекомендацій вагітним жінкам, які планують здійснювати переліт.

По-перше, за словами ведучої потрібно, щоб лікар виписав довідку на час подорожі, яку необхідно показати працівникам аеропорту, щоб зайвий раз не проходити металошукачі і не опромінюватись.

По-друге, така довідка дає можливість іноді проходити без черги, а в деяких аеропортах навіть є окрема лінія для вагітних. Ну, а по-третє, новоспечена матуся радить запастися компресійними панчохами, навіть якщо ноги не набрякають.

Нагадаємо, Регіна Тодоренко розповіла, як на другому місяці вагітності зіткнулася з проблемою набряків ніг та, як рятувалася від токсикозу пивом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції