Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бути незаміжньою і без дітей - це дискримінація: Міс Україна-2018 Дідусенко відстоюватиме свій титул

23-річна переможниця не згодна з рішенням організаторів конкурсу щодо її дискваліфікації.

Переможниця "Міс Україна-2018" 23-річна киянка Вероніка Дідусенко, яку сьогодні за рішенням оргкомітету конкурсу дискваліфікували через невідповідність вимогам, взялася боротися за права красунь з дітьми, йдеться у сюжеті ТСН.

Організаторам конкурсу дівчина заявила, що вимоги до учасниць конкурсів краси - бути незаміжньою і без дітей - це дискримінація прав таких як вона. Отже, добровільно відмовлятися від титулу  Дідусенко не збирається і на світовий кокурс у Китаї попри все планує поїхати.

Проте публічно про це поки що говорити відмовляється. 

Відео "Міс Україна-2018" Вероніку Дідусенко дискваліфікували через порушення правил конкурсу

Скандальна краса. У "Міс Україна" забрали корону. Вероніку Дідусенко, яка стала "Міс 2018" лише чотири дні тому, дискваліфікували. Оргкомітет не встиг вдосталь похизуватися своїм вибором, що титул отримала не лише красива, а й розумна дівчина-математик і має гідно представити країну на "Міс Світу" в Китаї, як вже оголосив рішення про дискваліфікацію кінцевим і безапеляційним. 

"Міс Україна-2018" Вероніку Дідусенко дискваліфікували через порушення правил конкурсу

Своєю чергою, юристи конкурсу під час оголошення офіційної заяви наголосили, що їхати до Китаю на конкурс "Міс світу" Дідусенко в жодному разі не може. Існують правила, яких Україна має дотримуватися і під загрозою може опинитися подальша участь України в цьому конкурсі.

Варто також зазначити, що захищати Вероніку на сторінках соцмереж взявся її новий бойфренд - засновник і керуючий партнер компанії CFC Consulting Генадій Курочка. Він так само упевнений, що дитина не має заважати красуням отримати омріяну корону.

Цікаво, що чоловік, саме сьогодні на сторінці свого Facebook позначив, що перебуває у стосунках з Веронікою Дідусенко.

Опубликовано Gennadiy Kurochka Понедельник, 24 сентября 2018 г.

Зауважимо, що грошовий приз, який так і не встигли перерахувати переможниці, після того як Дідусенко не пішла на поступки, залишається в оргкомітеті. Так само як і корона.

Нагадаємо, під час конкурсу "Міс Україна" було обрано три переможниці, які будуть представляти Україну на міжнародних конкурсах краси.

Ім'я нової міс Україна стане відомо 30  вересня під час трансляції конкурсу на телеканалаі "1+1".

Кореспонденти ТСН Наталія Гончарова, Вадим Литвин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції