Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Був щасливий як дитина: Винник поділився своїми враженнями від озвучування мультфільму

Співак розповів, з чим прийшлося зіткнутися під час роботи.

Український співак Олег Винник, який подарував свій голос головному герою мультфільму "Зачарований принц", розповів, як вперше працював над озвучуванням, йдеться у "Світському житті".

"Потрібно було рано вставати, іти до спортзали, а я не дуже полюбляю рано ходити до спортзали. Ми розпочинали день десь о 9-10 ранку і голос мав звучати. Розспівуватися зранку я не буду в квартирі, тому що ще дехто спить в той час, а спортзал робить свою справу. І після спортзалу приходиш і голос майже розігрітий. Минуло 5-10 хвилин і наскільки я зрадів, наскільки занурився, наскільки закохався у ту принцесу. Я був щасливий як дитина", - зазначив співак.

Виконавець також зауважив, що робота була нелегкою.

 "Це було дуже тяжко, ми працювали по 8-9 годин в день. І всі професіонали були здивовані, що в мене досвіду немає, а ми за три дні все зробили. Я під кінець навіть не хотів щоб воно закінчувалось", - зазанчив співак.

ВідеоЯк Олег Винник принца озвучував: "Я закохався у принцесу, вона дуже красива"

У Києві відбувся допрем'єрний показ американської казкової анімації «Зачарований принц». Головний герой – принц Філіп Прегарний – заговорив голосом Олега Винника. 

Як Олег Винник принца озвучував: "Я закохався у принцесу, вона дуже красива"

"Зачарований принц" -  це перша робота озвучування у доробку Винника.

"Пропонували різне, а коли вже запропонували цього принца, то який вже акваріум чи зоопарк, якщо принца отримав. Принц не може бути рибкою, чи якимось коником" - пожартував артист.

Співак, який записав також ліричний саундтрек до мультфільму під назвою "Дай мені помріяти", в якому з'явився в образі принца, зауважив, що на сцені глядачі принца не побачать.

"Не потрібно принца Олега  на сцені. Там потрібно потіти, а принци не потіють", - з гумором додав Олег.

Залиште свій коментар

Вибір редакції