Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бужинська про стосунки старшої доньки з двійнею: Вона пропонувала повернути їх до пологового

Артистка розповіла, як змінилося життя її родини з появою доньки та сина.

Співачка Катерина Бужинська, яка у грудні минулого року народила двійню, розповіла, як змінилося життя її родини з появою малюків.

За словами виконавиці, перший час коли діти тільки з’явилися на світ, її сім’я переживала стрес. Особливо непросто було старшій доньці Катерини від першого шлюбу Олені.

"Вона не могла зрозуміти, що увага тепер не тільки їй, а й маленьким. Казала: "Може ви все таки повернете їх назад до пологового будинку? Може вони нам не потрібні?" Але потім заспокоїлася і зараз вони найкращі друзі. Причому з Катею вона говорить болгарською, а з Дімою – українською", - розповіла знаменита мама, пише "КП" в Україні".

Діти Катерини Бужинскої_2
facebook.com/katyabuzhynskaya
Старша донька Катерини Бужинської з братиком та сестричкою

Також знаменитість зауважила, що у старшої доньки дуже теплі стосунки з її чоловіком, болгарським бізнесменом Димитром. Дівчинка називає його батьком.

"Дуже теплі, ніжні. Він для неї тато і татом його називає. Ставлення до всіх діток однакові", - поділилася Бужинська.

А от щодо того, чи спілкується Олена з рідним батьком, Катерина відповіла: "Ні. Ми взагалі не піднімаємо цю тему".

Зіркова багатодітна мама похизувалася, що старша донька вивчає китайську мову, говорить англійською і навчається у болгарській школі.

"Діти перебувають у Софії, там у чоловіка робота. До України частіше приїжджаю я, тому що моя робота, публіка, концерти тут", - сказала Бужинська.

Нагадаємо, у лютому цього року Катерина Бужинська разом з чоловіком похрестили двійнят Катерину та Дмитра. Таїнство відбулося у Свято-Пантелеймонівському соборі під Києвом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції