Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це досвід на все життя": Дзідзьо розповів про дитинство та участь у шоу "Голос. Діти"

Музикант поділився враженнями від знімань у проекті.

У неділю, 26 травня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра дитячого вокального проекту "Голос. Діти".

Новий п’ятий сезон обіцяє відкрити глядачам неймовірно сильні голоси юних вокалістів.

Напередодні прем'єри зірковий тренер проекту, фронтмен гурту DZIDZIO і кумир багатьох дітей Дзідзьо поділився враженнями від знімань у проекті.

Музикант вперше у тренерському кріслі, тому він зізнався, що відчуває велику відповідальність перед учасниками. Артист розповів, що шукає в свою команду сильних вокалістів і особистостей. На "сліпих прослуховуваннях" Дзідзьо орієнтувався на власні відчуття, розказав про це артист виданню "Телескоп".

Дзідзьо
пресс-служба

"Тут ти не бачиш виконавця, і тому, крім того, що чуєш вокальні дані, повинен спиратися тільки на власні внутрішні відчуття, щоб вибрати дитину, якій зможеш допомогти рухатися далі не тільки в проекті. Тому що це досвід на все життя. Дуже важливо не зашкодити", - казав співак.

Також Дзідзьо зізнався, що його борода, за якою ретельно доглядає артист, має ознаку доброти.

"До моєї бороди вже всі звикли, ніхто не сприймає її як ознаку солідності. Навпаки - це ознака доброти. Довгий час у мене була штучна борода, у мене від неї навіть алергія на шкірі почалася. Ніколи не думав, що відрощу таку красиву справжню бороду", - повідомив артист.

Також Дзідзьо розповів про своє дитинство. Співак заявив, що завжди відчував себе дорослішим за свій вік, навіть замість іграшок в дитинстві купував одяг та взуття.

"Дитинство не може закінчитися. Потрібно зберегти в собі дитину, тому що у неї чисті і прозорі наміри", - зізнається зірка.

Також музикант дав декілька порад батькам, як допомогти талановитій дитині.

"Багатьом мамам і татам потрібно навчитися слухати свою дитину, щоб вчасно зрозуміти, хоче вона виступати на сцені чи ні. Всьому свій час і таланти проявляються. Головне завдання - не закрити здібності дитини. Не потрібно змушувати дитину і тиснути на неї", - зазначає виконавець.

Нагадаємо, нещодавно Дзідзьо поділився, коли планує стати батьком. Співак підігрів інтерес до свого особистого життя. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції