Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не критика, а поради": TAYANNA прокоментувала тотальний контроль Алана Бадоєва

Співачка зізналась, що продюсер контролює її вагу та зовнішній вигляд.

Популярна українська співачка TAYANNA, яка нещодавно повідомила, як батьки ставляться до її відвертих виступів, наразі прокоментувала контроль з боку продюсера Алана Бадоєва, йдеться у "Світському житті".

Артистка не втомлюється дякувати своєму продюсеру за свою кар'єру, однак за той час як він взявся за неї як продюсер, то контролює абсолютно все. Від зовнішнього вигляду і ваги до пісень і кліпів.

"Він ніколи не каже, що у мене є зайва вага, він просто натякає, наприклад каже, за місяць у нас буде кліп, готуйся. Автоматично взимку всі набирають вагу і це норамально. Ми всі жінки, всі однакові, любимо дещо попоїсти, коли в нас немає ніяких важливих справ і важливих знімань, тому це все абсолютно нормально. Я ніколи не ображаюсь на такі поради, тому що це не критика, а поради. Він мені як творчий батько, який завжди мене підтримує і підказує мені ті речі, які я теж розумію, впринципі, але можливо деколи забуваю", - заявила співачка.

Відео Як Алан Бадоєв контролює вагу співачки TAYANNA

TAYANNA не втомлюється дякувати Алану Бадоєву абсолютно за все: починаючи від зовнішнього вигляду, іміджу та ваги й закінчуючи піснями та кліпами. Тетяна розповіла, що для неї Бадоєв як творчий батько, який завжди нагадує їй важливі речі. Співачка поділилася, що з появою режисера у її житті вона була вимушена викинути декілька суконь. Як Алан Бадоєв контролює вбрання співачки TAYANNA для публічних заходів – дивіться в сюжеті.

Як Алан Бадоєв контролює вагу співачки TAYANNA

Також зірка зазначила, що з появою Алана Бадоєва в її житті, вона повикидала навіть деякі речі.

"Деколи були у мене дуже короткі сукні, в яких хотілося показати все, що у тебе є в твої 20 років. Напевно, я повикидала якісь довгі сукні, якісь мішкуваті, які не підкреслюють мою фігуру і ті що приховує мої ноги", - зауважила артистка.

Нагадаємо, нещодавно TAYANNA зізналась, що її зраджував і бив колишній чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції