"Це не критика, а поради": TAYANNA прокоментувала тотальний контроль Алана Бадоєва

Дата публікації
Перегляди
6451
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Це не критика, а поради": TAYANNA прокоментувала тотальний контроль Алана Бадоєва

Фото: Світське життя

Співачка зізналась, що продюсер контролює її вагу та зовнішній вигляд.

Популярна українська співачка TAYANNA, яка нещодавно повідомила, як батьки ставляться до її відвертих виступів, наразі прокоментувала контроль з боку продюсера Алана Бадоєва, йдеться у "Світському житті".

Артистка не втомлюється дякувати своєму продюсеру за свою кар'єру, однак за той час як він взявся за неї як продюсер, то контролює абсолютно все. Від зовнішнього вигляду і ваги до пісень і кліпів.

"Він ніколи не каже, що у мене є зайва вага, він просто натякає, наприклад каже, за місяць у нас буде кліп, готуйся. Автоматично взимку всі набирають вагу і це норамально. Ми всі жінки, всі однакові, любимо дещо попоїсти, коли в нас немає ніяких важливих справ і важливих знімань, тому це все абсолютно нормально. Я ніколи не ображаюсь на такі поради, тому що це не критика, а поради. Він мені як творчий батько, який завжди мене підтримує і підказує мені ті речі, які я теж розумію, впринципі, але можливо деколи забуваю", - заявила співачка.

Як Алан Бадоєв контролює вагу співачки TAYANNA

Як Алан Бадоєв контролює вагу співачки TAYANNA

Також зірка зазначила, що з появою Алана Бадоєва в її житті, вона повикидала навіть деякі речі.

"Деколи були у мене дуже короткі сукні, в яких хотілося показати все, що у тебе є в твої 20 років. Напевно, я повикидала якісь довгі сукні, якісь мішкуваті, які не підкреслюють мою фігуру і ті що приховує мої ноги", - зауважила артистка.

Нагадаємо, нещодавно TAYANNA зізналась, що її зраджував і бив колишній чоловік.

Наступна публікація