Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не ваша справа". Ксенія Собчак вперше прокоментувала чутки про її роман

Фоловери телеведучої по-різному поставилися до її натяків.

Російська телеведуча і політик Ксенія Собчак поки офіційно не коментує чутки про свій роман з режисером Костянтином Богомоловим.

Однак днями вона виклала у соцмережі декілька філософських цитат Ошо, які, по суті, прояснюють її позицію щодо подій у її житті й ажіотажу довкола її персони.

"Подивіться на цю пораду. Може бути, ви не в змозі зрозуміти її одразу, але це послання дуже просте. Це послання таке: не втручайтеся. Це послання таке: не судіть. Це послання таке: ви ніхто, щоб змінювати когось іншого. Це не ваша справа. Ви не призначені робити це. Живіть своїм життям і дозволяйте іншим жити їхнім життям. Нехай у кожного буде свобода робити своє", - таким текстом Ксенія супроводила свою світлину.

Фоловери Собчак по-різному поставилися до її натяків. Одні підтримали телеведучу, а інші почали закидати їй те, що вона і сама не дотримується озвучених нею порад, втручаючись у життя інших людей.

Нагадаємо, чутки про роман Ксенії Собчак із 43-річним режисером Костянтином Богомоловим ходять у зірковій тусівці ще з осені. Проте тільки нещодавно цю інформацію російським таблоїдам підтвердили інсайдери. 

Ксенія Собчак
instagram.com/xenia_sobchak/
Ксенія із чоловіком Максимом Віторганом

Водночас чутки про розлучення 37-річної Ксенії з 46-річним актором Максимом Віторганом, разом з яким вони виховують сина Платона, наразі не мають підтвердження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції