Це неймовірний рівень лицемірства: адвокат Вайнштейна відреагував на секс-скандал навколо Ардженто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бен Брафман прокоментував подробиці особистого життя жертви продюсера.

Скандальний продюсер Гарві Вайнштейн, якого однією з перших звинуватила у зґвалтуванні італійська акторка Азія Ардженто, не залишився осторонь секс-скандалу, який виник навколо неї.

Через свого адвоката Бена Брафмана продюсер відреагував на подробиці про особисте життя акторки яка, як з'ясувалося, в той час коли звинуватила Гарві сама спокушала неповнолітніх.

Ардженто заплатила молодому актору Джиммі Беннетту, з яким вступила в сексуальний зв'язок до настання його повноліття.

Азія Ардженто
Getty Images
Азія Ардженто

"Нам відкрили очі на неймовірний рівень лицемірства, продемонстрований Азією Ардженто, однією з найбільш затятих активісток, котрі жадали знищити Харві Вайнштейна", - сказав адвокат виданню The Hollywood Reporter.

"Вона була в авангарді обвинувачів Вайнштейна, хоча її власні стосунки з ним були стосунками двох дорослих людей, які тривали більше чотирьох років", - нагадав Брафман.

Азія Ардженто та Гарві Вайнштейн
Getty Images
Азія Ардженто та Гарві Вайнштейн

Нагадаємо, днями газета The New York Times опублікувала офіційні документи, з яких випливає, що Ардженто довелося заплатити 380 тисяч доларів. Оскільки після скороминущого зв'язку в готелі з 37-річною Ардженто 17-річний на той момент підліток постраждав психологічно, що відбилося на його кар'єрі.

Нагадаємо, що після оприлюднення газетою The New York Times матеріалу про сексуальні домагання до жінок з боку відомого кінопродюсера Гарві Вайнштейна, проти нього виступив практично весь Голлівуд

Вибір редакції