Це повна маячня: скандальна Роуз МакГавен розкритикувала рух проти домагань

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка назвала учасників #MeToo "невдахами".

Голлівудська акторка Роуз МакГавен, яка нещодавно поскандалила з подружкою Азією Ардженто, через рік існування руху #MeToo повністю в ньому розчарувалась.

У нещодавньому інтерв'ю виданню The Sunday Times вона назвала рух проти насильства та домагань брехнею.

"Це все повна маячня. Це все влаштовується для того, щоб люди просто почувалися краще. Це все брехня. Брехня, яка, як пластир, прикриває їхні хворі місця", - заявила акторка.

На думку зірки, подібні акції - це лицемірство, вони насправді ні до чого не приведуть і нічого не змінять.

"Я знаю цих людей, знаю, що вони слабкі. Для них досить того, щоб зовні все виглядало прийнятно. Вони не чемпіони. Вони просто лузери",- зазначила МакГавен.

Акторка пояснила, що багато, хто зараз підтримує цей рух, раніше точно так само підтримували Вайнштейна. Як приклад, вона назвала поведінку Меріл Стріп. Роуз переконана, що вона знала про домагання Вайнштейна, але замовчувала їх.

Зірка стрічки "Усі жінки - відьми" - одна з перших озвучила звинувачення на адресу Гарві Вайнштейна, які пізніше переросли в рух #MeToo. Проте її розчарування рухом, це не заважає продовжувати особисту боротьбу з горе-продюсером.

Повідомляється, що МакГавен продала будинок за 2 млн доларів, щоб оплатити юридичну допомогу, і випустила книгу "Смілива", в якій розповіла про домагання Вайнштейна.

А в Голлівуд Роуз повертатися не хоче - каже, їй неприємно працювати разом з цими людьми.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Роуз МакГавен закрутила роман з андрогіном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції