Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це просто хіт: Вірастюк потролив іменний номер Іво Бобула у готелі

У апартаментах артиста – раритетні фото, ексклюзивні костюми та багато іншого.

Український спортсмен Василь Вірастюк вразив своїх підписників у Facebook.

Володар титулу "Найсильніший чоловік світу" днями побував у Чернівцях, де йому випала нагода поселитися у іменному номері української зірки Іво Бобула.

Вражений Вірастюк зняв відео апартаментів Бобула і показав, що ж сховано за дверима іменного номера знаменитого музиканта.

Від побаченого спортсмен лишився у захваті. Він назвав номер Іво "хітом", а також зауважив, що "Вітя Павлік, ти мені повинен заздрити, я не знаю. Притула, напевно, також впісяється з радості"

"Я ніколи ще не жив у музеї, а тим більше у музеї Іво Бобула. Боже мій, не може бути", - сказав вражений Вірастюк.

Іво Бобул вже встигнув переглянути відео, зняте Вірастюком, і був дуже засмучений. На своїй сторінці у соцмережі український співак зауважив, що йому дуже прикро від побаченого

"Мені дуже прикро від того, що я сьогодні побачив в даному відео... Якби це був номер М. Джексона чи Мадонни, він би у** від щастя! А коли це іменний номер народного артиста України – можна знущатися...Треба поважати та пишатися людьми, які віддають своє життя, вміння на вівтар культури України, щоб вона була достойною, професійною в світовому суспільстві! І ніхто не має права знущатися над моїми здобутками! Цей номер, в якому ви мали за честь бути, був створений Чернівецькою громадою, які люблять і поважають мою творчість!" - зауважив Бобул.

До слова, на захист Бобула вже встигли стати українські знаменитості. Зокрема зірку підтримали Тоня Матвієнко, Остап Ступка, сестри Тельнюк. Не лишилися байдужими до інциденту й українські політики Андрій Парубій, Олександра Кужель, Тетяна Чорновол, Володимир Литвин та інші.

ВідеоВ одному з Чернівецьких готелів є іменний номер Іво Бобула

Залиште свій коментар

Вибір редакції