Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це провокація": директор палацу "Україна" про концерт Таїсії Повалій у Києві

Роман Недзельський різко висловився щодо запланованого виступу артистки у палаці.

Директор палацу "Україна" Роман Недзельський різко висловився щодо прийдешнього концерту Таїсії Повалій, який буцімто має відбутися 10 грудня на сцені палацу.

Недзельський назвав виступ артистки спланованою провокацією проти концертно-мистецької установи з метою її дискредитації, пише "Укрінформ". Директор палацу наголосив, що на сьогодні не існує жодних домовленостей між дирекцією палацу "Україна" та організаторами концерту Повалій.

"Візуальна реклама та реалізація квитків на білетному ресурсі Karabas.com є заздалегідь спланованою провокацією проти палацу "Україна", мета якої – дискредитація та втягування у ситуацію, яка наносить шкоду іміджу НПМ "Україна" та його колективу”, – сказав Недзельський.

Також директор палацу "Україна" висловив припущення, що прийдешній концерт Повалій є "початком чиєїсь спланованої гри, в яку втягнули колектив палацу "Україна", заховавшись за афішею Повалій".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Любі мої друзі! Запрошую вас на свiй ювiлейний концерт у Києві, що відбудеться 10 грудня в Національному «Палаці Україна». Це буде зустрiч особлива, зустрiч на якiй я розповiм, що вiдчувала, до чого йшла останні роки і що здобула! З любов’ ю, завжди ваша! До зустрiчі! Купити квитки можна за посиланням у профілі => @tpovaliyofficial ____________ Дорогие мои друзья! Приглашаю Вас на свой юбилейный концерт в Киеве, который состоится 10 декабря в Национальном «Дворце Украина». Это будет особенная встреча, встреча на которой я расскажу, что чувствовала, к чему шла последние годы и что обрела! С любовью, всегда ваша! До встречи! Купить билеты можно по ссылке в профиле => @tpovaliyofficial #таисияповалий #повалий #сольныйконцерт #афиша #киев #київ #таїсіяповалій #сьогоднііназавжди #сольнийконцерт #палацукраїна #taisiyapovaliy #tpovaliyofficial #povaliy

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

"Така реклама є контрафактною. З таким самим успіхом можна побачити рекламу Мадонни чи Леді Гаги. Менеджменту Таїсії Повалій, перш ніж заявляти про концерт, варто дати суспільству відповідь на запитання, які збурили громадян. А поки, на агресивну рекламу співачка отримала агресивну відповідь", - додав Недзельський.

І поки у палаці "Україна" нічого не знають про запланований у них на 10 грудня концерт Повалій, у Інтернеті вже активно продають квитки на виступ артистки. Їхня вартість становить від 390 до 2990 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції