Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це сталося! Тіна Кароль — новий амбасадор українського ювелірного бренду "Укрзолото"!

"Змінюйся кожен день — обирай, якою будеш сьогодні", — така філософія ювелірної компанії. І втіленням цієї ідеї стала найяскравіша зірка України.

У листопаді 2019 року обличчям і амбассадором національного ювелірного бренду "Укрзолото" стала народна артистка України — Тіна Кароль.

Не випадково саме Тіна Кароль — нове обличчя "Укрзолото". Тіна — улюблениця мільйонів. Її пісні, такі сильні та життєстверджуючі, є джерелом натхнення для тисячі жінок по всій Україні та за її межами.

Образ Тіни ідеально вписується у філософію компанії — змінюватися, перевтілюватися і бути різною щодня. Артистка дивовижна у своїй багатогранності, тому спостерігати за нею завжди цікаво. Тіна — втілення краси, таланту та жіночої енергетики. Той рідкісний випадок, коли Self-made woman не втратила своєї істинно-жіночої слабкості.

Тіна Кароль амбасадор "Укрзолото"_реклама

Вона тонко відчуває межу між спокусою та провокацією. Завжди різна, але надзвичайно гармонійна в кожному зі своїх амплуа. Емоційна, жива та одночасно — виважена. Вона тендітна та жіночна, але за доброю посмішкою ховається незламна сила духу та завзятість. Все це —  іпостасі однієї дівчини. Все це —талант жіночого перевтілення, який надихнув "Укрзолото" на ідею рекламної кампанії.

Багатогранність Тіни відповідає місії бренду і відображає його цінності. Адже звичайній українській жінці не звикати поєднувати в собі десятки соціальних ролей. При цьому, важливо залишатися вірною своєму "Я". Голосом співачки "Укрзолото" говорить кожній дівчині: "Ти унікальна! Змінюйся кожен день —  обирай, якою саме ти будеш сьогодні".

"У жінки багато інтонацій. В ідеалі всі жіночі грані повинні бути в гармонії між собою, доповнювати одна одну", — переконана Тіна.

Багатогранність жінки — лейтмотив рекламної кампанії. Співачка постає перед публікою у семи ключових образах: вона ніжна, сяюча, запальна, чарівна, загадкова, пристрасна і відверта. До кожного настрою Тіна обирає особливі прикраси.

Дівчатам властива любов до змін, адже бути заручницею одного-єдиного амплуа — нудно і нецікаво.

"Я намагаюся бути просто чесною. Моя зовнішність — це відображення мого внутрішнього світу, мого стану духу на даний момент", —  коментує Тіна Кароль.

Для чоловіків ця концепція — справжній подарунок. "Укрзолото" вважає, що немає однієї всеосяжної прикраси, щоб охарактеризувати жінку. Але є коштовності, які асоціюються саме з Її ніжністю, Її посмішкою, Її поглядом... Чоловікові досить присвятити сюрприз одній з граней своєї обраниці.

Тіна Кароль амбасадор "Укрзолото"_реклама

Творчість співачки і цінності компанії —  єдина історія про жіночу красу і силу. Представники "Укрзолото"переконані, що довгоочікуваний ювелірно-творчий дует з Тіною Кароль надихне всіх жінок країни на прекрасні перетворення!

Коштовності — це спосіб самовираження, це ювелірний код, гучна заява світові про себе справжню. Жінка прекрасна у всіх своїх іпостасях — таку ідею транслюють "Укрзолото" разом із Тіною Кароль.

"Укрзолото" — національний ювелірний бренд з 20-річною історією. Співпраця артистки з брендом почалося ще влітку. На День Незалежності у серпні 2019 року, для святкового виходу співачки, ювеліри "Укрзолото" створили ексклюзивну каблучку з дорогоцінними жовтими і синіми самоцвітами. Каблучкою Тіна доповнила свою сукню під час виконання Державного Гімну України. Також Тіна Кароль регулярно з'являється у прикрасах бренду в прямих ефірах шоу "Танці з зірками".

Залиште свій коментар

Вибір редакції