Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чарлі Шин розповів про інтимний зв'язок із дочкою одного з міністрів Великобританії

Він натякнув, що це була дочка міністра внутрішніх справ.

Скандальний актор Чарлі Шин повідомив про інтимний зв'язок із дочкою одного з міністрів Великобританії, яка у нього була "років 20 тому".

Як пише Лента.ru, посилаючись на The Daily Mail, відповідне зізнання він зробив під час шоу "Вечір з Чарлі Шином", організоване для просування однієї із нових марок презервативів.

"Не можу сказати, що вона була знаменитою. А от її батько був дуже відомою людиною", — заявив Шин, але на прохання назвати ім'я політика, актор відповідав відмовою.

Зазначимо, що після того, як репортер запропонував натякнути на відомство, в якому працював батько дівчини, Шин сказав : "Існує така посада, як міністр внутрішніх справ чи щось схоже?"

Шин зізнався, що не завжди розповідав жінкам про те, що інфікована ВІЛ, але в таких випадках не було незахищеного сексу.

Нагадаємо, в листопаді минулого року голлівудський актор Чарлі Шин зізнався, що він ВІЛ-інфікований. Актора "здала" порнозірка. Саме вона розповіла, що знає голлівудського актора, який вже довгий час живе з ВІЛ-інфекцією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції