Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Часто вередую і лютую без причини: 46-річна Пелтроу відверто розповіла про початок менопаузи

Акторка зізналась, що у неї з'явились перші симптоми клімаксу.

Голлівудська акторка Гвінет Пелтроу, яка нещодавно вийшла заміж, наразі зробила відверте зізнання.

46-річна зірка розповіла про вікові зміни, які вона почала відчувати останніми роками. Зокрема про те, що у неї з'явилися перші симптоми менопаузи, які почали відображатися на її фігурі і емоційному стані, повідомляє видання Daily Mail.

За її словами, у неї нерідко трапляються перепади настрою - вона починає "раптово лютувати без причини", а крім того, Гвінет сказала, що почала відчувати підвищене потовиділення. Проте, щоб полегшити свій стан, вона п'є відвари трав і вітаміни.

"Коли ви входите в пременопаузу, то ваш організм стає ніби іншим. Я відчуваю зміни в гормональному фоні, в настрої -  можу вередувати або лютувати без причини", - зізналася Пелтроу.

Гвінет розповіла про це для того, щоб донести до громадськості, що цей період в житті жінки потребує особливої уваги.

"Менопауза потребує якогось ребрендингу. Я пам'ятаю свою маму під час цього періоду. Це було дійсно дуже складно - розуміти її. Так, і їй було важко впоратися з усіма емоціями, які накривали її. Не думаю, що в суспільстві є хороший приклад жінки в період менопаузи", - зауважила акторка.

Зазначимо, таке відверте зізнання Пелтроу зробила на сайті свого ЗСЖ-проекту Goop.com, який, нагадаємо, нещодавно опинився в центрі чергового скандалу. На акторку збираються подати до суду за те, що на сайті продаються вітаміни для вагітних жінок з небезпечним для них складом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції