Чехова відверто розповіла, як кодувалася від їжі та довела себе до булімії

Анфіса пригадала свої не надто вдалі досвіди втрати ваги.

Нині струнка телеведуча Анфіса Чехова зізнається – з дитинства була пухкенькою та боролася із зайвою вагою.

Зірка відверто поділилася із підписниками історією схуднень, котрі призвели до розладу харчової поведінки.

При цьому, своє одкровення вона супроводила актуальною світлиною в бікіні, котра доводить: нині Анфіса перебуває у чудовій формі.

" У 16 років, гуляючи з подружками Новим Арбатом, ми, заради приколу, встали на вуличні ваги, і я виявила цифру 72. Тоді як мої подружки важили по 45-50 кг. З цього моменту почалися мої катування себе! На яких тільки дієтах я не сиділа! Їла лише рис, пила тільки яблучний сік, овочева дієта, білкова, не їла після шостої, роздільне харчування (до речі, воно було найбільш ефективним). Я навіть кодувалася від їжі. Пам'ятаю, гіпнотезер загробним голосом вселяв нам: "Картопля, хліб і цукор - вороги шлунку". До речі, картоплю я, реально, багато років після цього не їла. У 21 рік я випила кілька курсів тайських таблеток, схуднувши за 2 місяці на 25 кг, але повністю збила свою вегетатику. З того часу мучилася запамороченням, непритомністю і панічними атаками! І вага повернулася! І не сама, а з новими товаришами-кілограмами. А разом з ними прийшла булімія!", - пригадує Чехова.

 Цей період у житті теледіви був наповнений стражданнями та тортурами над власним тілом.

"Півтора року на суворій дієті дали про себе знати! Як тільки я зривалася, починала запихати в себе все найшкідливіше, до нудоти, не могла зупинитися. Ненавиділа свою слабкість і своє тіло! Я багато ще таблеток перепила в юності! І всі вони мають лише тимчасовий ефект. Вага завжди поверталася. Моя нікому не потрібна боротьба з вагою, тривала років до 27-ми. З кожною новою дієтою, ґвалтуючи і обмежуючи себе, я ставала більш злою та нещасною! У 28 років я прийняла рішення більше ніколи не сидіти на дієтах! Я вирішила піти іншим шляхом і полюбити себе такою, яка я є", - підкреслює секс-символ.

Крім того, Анфіса закликає жінок любити себе та своє тіло, незважаючи на вагу. Оскільки вона переконана – самими докорами результату не досягнути.

"Потрібно хвалити себе, навіть тоді, коли відображення вас зовсім не радує! Ваше тіло завжди виконує ваші вказівки, і воно рівно таке, як ви про нього думаєте! Ваші думки та переконання, перш за все, таким його сформували! Тіло вірно служить вам, воно хоче вашої любові, а не засудження", - стверджує артистка.

Нагадаємо, світлини з відпочинку Анфіси Чехової викликали захват юзерів Мережі. Зірка похизувалася струнким та помітно схудлим тілом на відпочинку в Туреччині.

Залиште свій коментар