Ченнінг Татум не може "поділити" дочку з екс-дружиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки досі перебувають у стані шлюборозлучного процесу.

Зіркове екс-подружжя Ченнінга Татума та Дженни Д’юенн, які наприкінці жовтня почали шлюборозлучний процес, досі ніяк не можуть домовитись щодо опіки над дочкою.

Як повідомляє видання The Blast, Ченнінг знову звернувся до суду з метою скласти офіційний графік зустрічей, згідно з яким він і його екс-дружина зможуть проводити час з їхньою п'ятирічною дочкою Еверлі.

Ченнінг Татум та Дженна Д’юенн-Татум
Getty Images

38-річний актор у судових документах наполягає на чіткому складанні плану зустрічей, тому що вважає, що з ним дівчинка буде "почуватися більш вільно і розслаблено".

"Схоже, Еверлі поступово звикає до нашого розлучення: вона вже відмінно пристосувалася жити на два будинки", - йдеться у заяві, яка стала доступна виданню.

Ченнінг пропонує розподілити час, проведений з Еверлі, протягом тижня порівну.

У документах, поданих до суду, Татум також просить про те, щоб у них з Дженною була можливість по черзі святкувати з дочкою Різдво та Новий рік, а також два тижні проводити з нею під час літніх канікул.

Крім того, актор хотів би, щоб він і його колишня дружина могли б подорожувати з донькою всією територією США без особливого дозволу на це другого з батьків.

Татум також запевнив суд, що підготував свій будинок для максимально комфортного перебування в ньому дочки. 

"Я вже погодив свій робочий графік і сповнений рішучості проводити початок тижня і вихідні разом з Еверлі",- підсумував Ченнінг.

Однак чи готова Дженна прийняти умови екс-чоловіка щодо опіки над дочкою, поки невідомо.

Нагадаємо, Ченнінг Татум нещодавно підтвердив нові стосунки з відомою співачкою, в той час як Дженна Д’юенн також заявила, що щаслива у нових стосунках з актором Стівом Казі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції