Ченнінг Татум судиться з ексдружиною Дженною Д'юен за опіку над дочкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актора не влаштовує графік зустрічей із 6-річною Еверлі.

Вже більше року минуло, як зіркове експодружжя Ченнінга Татума та Дженни Д'юен розпочали шлюборозлучний процес, проте досі продовжують встановлювати правила спільної опіки над 6-річною Еверлі через суд.

Відомо, що на початку року Ченнінг звернувся до суду з метою скласти офіційний графік зустрічей, згідно з яким він і його ексдружина зможуть проводити час з їхньою п'ятирічною дочкою, однак наразі має намір відстояти нові більш чіткі правила щодо опіки над дочкою в суді. 

Дженна Д'юенн та Ченнінг Татум
Associated Press

Як повідомляє портал TMZ, 39-річний актор вирішив укласти угоду, за якою він матиме право забирати доньку зі школи, брати її з собою в поїздки, а також проводити з нею свята на зразок Геловіна, Дня Подяки, Великодня, дні народження і канікули.

Дата слухання призначено на 28 січня 2020 року.

Ченнінг Татум також просить суд встановити розклад розмов з дочкою через відеозв'язок оскільки Дженна порушує домовленість. За словами інсайдерів, коли Еверлі з мамою, Ченнінгу доводиться спілкуватися з дочкою тільки через няню.

Нагадаємо, особисте життя як Ченнінга Татума, так і Дженни Д'юен після розлучення налагодилось. Дженна наразі чекає на народження дитини від нового обранця, актора Стіва Казі, а Ченнінг щасливий у нових стосунках зі співачкою Джессі Джей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції