Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через 15 років екс-чоловік Джолі Торнтон назвав "єдину" причину, через яку вони розлучилися

Актор дав відверте інтерв’ю, в якому згадав шлюб з Анджеліною Джолі.

Колишній чоловік Анджеліни Джолі актор та режисер Біллі Боб Торнтон, з яким вони перебували у шлюбі від 2000 до 2003 року, назвав на його думку, тільки одну причину, через яку вони розлучилися.

Після розлучення знаменитості не стали коментувати свій розрив. Однак пройшло 15 років і Торнтон проговорився. 

За словами 62-річного чоловіка час, який він провів з Джолі, вважає чудовим періодом свого життя, повідомляє Рeople.

"Енджі все ще моя подруга і вона чудова людина, вона так багато зробила. Вона робить фільми, які важливі для неї і не має значення, успішні вони чи невдалі. Вона продовжує робити те, у що вірить, і я завжди буду її поважати за це", - зауважив Торнтон.

Також актор повідомив, що їхні стосунки з Анджеліною були "не такі божевільні, як про них писали журналісти". Зокрема він пригадав історію про медальйони з кров’ю одне одного, які вони носили.

"Ми просто вкололи пальці і розмазали кров. І носили ці медальйони, коли були далеко одне від одного. Все просто. А коли про це стала писати преса, виходило так, ніби-то кожен з нас носить по відру крові на шиї", - розповів режисер.

А от стосовно розлучення Біллі назвав лише одну причину через яку вони розійшлися. Їхні стосунки не протрималися довго через різні способи життя. Торнтон заявив, що Джолі - людина світу і любить увагу до своєї персони, а він віддає перевагу тиші і не може часто бувати в публічних місцях.

"Вона - відкрита світу людина. А я – агорафоб. Це, насправді, єдина причина, по якій ми тепер не разом", - додав актор.

Зауважимо, що Біллі Боб Торнтон наразі вшосте одружений та разом з дружиною Коні Англанд виховує 13-річну доньку Беллу.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі наразі переживає нелегкий період в житті. Суд пригрозив знаменитості позбавленням опіки, якщо вона не дозволить Пітту бачитися з дітьми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції