Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через коронавірус син Анджеліни Джолі Меддокс повернувся з Південної Кореї

Навчальний семестр юнака закінчився раніше терміну.

Старший названий син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Меддокс через пандемію коронавірусу повернувся з Південної Кореї додому.

Як зазначається у виданні People, у 18-річного студента, який навчався у коледжі Сеула, раніше терміну закінчився навчальний семестр, тому він і возз'єднався з родиною. 

Відомо, що під час перебування вдома юнак не хоче сидіти без діла і розважатися. Меддокс планує зосередитися на вивченні корейської і російської мов та якнайбільше часу проводити вдома зі своєю матір'ю і п'ятьма молодшими братами і сестрами: 16-річним Паксом, 15-річною Захарою, 13-річною Шайло  та 11-річними двійнятами Ноксом і Вів'єн.

Анджеліна Джолі з дітьми
Associated Press

Відомо також, що сама Анджеліна не залишилась байдужою до світової проблеми пандемії COVID-19 і зробила щедру пожертву в 1 мільйон доларів у фонд No Kid Hungry, що підтримує незабезпечені сім'ї.

"На цьому тижні мільйони дітей залишилися вдома через коронавірус. Але добробут багатьох з них залежить від безкоштовного харчування, яке вони отримували в школі. Тільки в Америці число сімей, які потребують такої допомоги, складає понад 22 мільйонів. І фонд No Kid Hungry намагатиметься, щоб якомога більше дітей отримали матеріальну підтримку", - написала акторка в своїй заяві.

Крім того Джолі також зробила пожертвування для Агентства ООН у справах біженців і направила підтримку школам, які вона фінансує в Афганістані, Камбоджі, Кенії та Намібії, щоб допомогти їм продовжувати викладання і навчання в умовах пандемії.

Нагадаємо, не так давно Меддокс приєднався до зіркової матері на прем'єрі стрічки "Чаклунка. Повелителька темряви" у Токіо. Хлопець прибув до Японії, щоб підтримати маму в такий важливий день.

Залиште свій коментар

Вибір редакції